Ястремська встановить особистий рекорд в рейтингу WTA

Друга ракетка України підніметься як мінімум на 21-у позицію

Ястремська встановить особистий рекорд в рейтингу WTA
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№24 WTA) в наступній редакції рейтингу WTA підніметься як мінімум на 21-у позицію, оновивши особистий рекорд.
 
Це стало можливим за результатами її успішних виступів на хардовому Прем'єрі в Аделаїді, де 19-річна українка здобула путівку до фіналу.
 
Раніше про нове досягнення не можна було стверджувати через те, що в боротьбі знаходилася американка Даніель Коллінс, яка в разі перемоги на турнірі залишала Ястремську на 22-й позиції, яка є для Даяни рекордною в кар'єрі. Після програшу американки в півфіналі картина стала максимально зрозумілою.
 
Окремо варто відзначити, що в разі перемоги в фіналі Даяна дебютує в топ-20 на вісімнадцятому місці.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 19:31
    +3
    Cardanus, 17.01.2020 15:35
    Она по любому выстрелит в этом сезоне! Чуствуется настрой после прихода Саши Бажина! Поэтому, пусть всё идет поэтапно. И в начале сезона - неважно, будет по итогам недели 21-я или 18-я. Её потенциал - топ-3. Тащи Даяна!!!
    Потенціал може і топ-3, а може й ще вище. Зараз за результатами вона десь на 10-у чи 12-у позицію рейтингу тягне. Хоча це умовно, бо у багатьох спортсменів є незручні суперники з нижчим рейтингом, яким вони влітають і при цьому є зручні з вищим рейтингом, у яких зазвичай виграють. Жереб і посів на турнірах, участь чи неучасть тих чи інших суперниць у змаганнях стають вирішальними у позиціюванні. Не менший потенціал зараз у Гауфф, Анісімової, Кенін. Але ж "старі" топи - Осака, Барті, Андреєску навряд чи готові просто так потіснитись новачкам. А ще "дуже старі" Сімона, Кароліна, Еліна, Серена, Петра не здаються і готові час від часу попсувати просування вгору потенційним топам. Цікаво спостерігати за цими рухами у жіночому тенісі. У чоловічому сенсацій, відносно різких рухів у рейтингу майже не буває.
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 17.01.2020 18:22
    +1
    Ого
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 17.01.2020 17:59
    +2
    Бажін - прикольний чувак
    Cardanus
      Cardanus, 17.01.2020 15:35
    +2
    Она по любому выстрелит в этом сезоне! Чуствуется настрой после прихода Саши Бажина! Поэтому, пусть всё идет поэтапно. И в начале сезона - неважно, будет по итогам недели 21-я или 18-я. Её потенциал - топ-3. Тащи Даяна!!!
    adidas77
    online
      adidas77, 17.01.2020 15:08
    +3
    Даянка только вперёд!
    Dukalis12
      Dukalis12, 17.01.2020 13:59
    +8
    Ждём в 2020 две наших теннисистки в ТОП 10
    Dukalis12
      Dukalis12, 17.01.2020 13:59
    +8
    Ждём в 2020 две наших теннисистки в ТОП 10
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 19:31
    +3
    Cardanus, 17.01.2020 15:35
    Она по любому выстрелит в этом сезоне! Чуствуется настрой после прихода Саши Бажина! Поэтому, пусть всё идет поэтапно. И в начале сезона - неважно, будет по итогам недели 21-я или 18-я. Её потенциал - топ-3. Тащи Даяна!!!
    Потенціал може і топ-3, а може й ще вище. Зараз за результатами вона десь на 10-у чи 12-у позицію рейтингу тягне. Хоча це умовно, бо у багатьох спортсменів є незручні суперники з нижчим рейтингом, яким вони влітають і при цьому є зручні з вищим рейтингом, у яких зазвичай виграють. Жереб і посів на турнірах, участь чи неучасть тих чи інших суперниць у змаганнях стають вирішальними у позиціюванні. Не менший потенціал зараз у Гауфф, Анісімової, Кенін. Але ж "старі" топи - Осака, Барті, Андреєску навряд чи готові просто так потіснитись новачкам. А ще "дуже старі" Сімона, Кароліна, Еліна, Серена, Петра не здаються і готові час від часу попсувати просування вгору потенційним топам. Цікаво спостерігати за цими рухами у жіночому тенісі. У чоловічому сенсацій, відносно різких рухів у рейтингу майже не буває.
    adidas77
    online
      adidas77, 17.01.2020 15:08
    +3
    Даянка только вперёд!
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 17.01.2020 17:59
    +2
    Бажін - прикольний чувак
    Cardanus
      Cardanus, 17.01.2020 15:35
    +2
    Она по любому выстрелит в этом сезоне! Чуствуется настрой после прихода Саши Бажина! Поэтому, пусть всё идет поэтапно. И в начале сезона - неважно, будет по итогам недели 21-я или 18-я. Её потенциал - топ-3. Тащи Даяна!!!
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 17.01.2020 18:22
    +1
    Ого