Аделаїда. Ястремська вийшла до фіналу, обігравши Соболенко

Друга ракетка України вперше буде змагатися за титул на турнірі серії Прем'єр

Аделаїда. Ястремська вийшла до фіналу, обігравши Соболенко
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№24 WTA) здобула ще одну перемогу на хардовому Прем'єрі в Аделаїді.
 
В 1/2 фіналу 19-річна українка в двох непростих сетах обіграла Аріну Соболенко з Білорусі (№12 WTA).
 
Аделаїда. Півфінал
Даяна Ястремська (Україна) - Аріна Соболенко (Білорусь) - 6:4, 7:6(4)
 
Третя очна зустріч тенісисток не випала із загальної канви особистих протистоянь, нагадавши події попередніх матчів.
 
Не секрет, що обидві тенісистки грають в схожому стилі, роблячи ставку на потужні плоскі удари. Соболенко раніше мала солідну перевагу на подачі, але в розіграшах, зазвичай, була менш успішною.
 
Цей матч показав, що подача у Ястремської покращилася, в інших компонентах вона також відчувала себе чудово. І все ж, тенісистка з Білорусі була в прекрасній формі і дарувати очки не збиралася. Тому Даяні довелося попотіти в прямому сенсі цього слова.
 
У першому сеті українка краще рухалася, обирала правильні рішення і не дала жодного шансу Аріні на своїй подачі. На прийомі Ястремська створювала солідні проблеми опонентці і з п'ятої спроби все ж реалізувала брейкпоінт. Це сталося в п'ятому геймі, але більше до брейкпоінтів ніхто так і не дістався. Завершила сет Даяна подачею навиліт.
 
 
Друга партія мала вже зовсім інший рівень інтриги. Ястремська почала з швидкого брейка, але кожен гейм ставав все більш затятим. Дівчата все частіше доходили до рахунку 40:40, матч затягувався. Даяна стала гірше рухатися, на подачі почалися певні проблеми. Також стало гірше з прийомом другої подачі Соболенко, це був тривожний знак.
 
Все вищесказане призвело до того, що в шостому геймі рахунок став рівним. З цього моменту стиль гри знову змінився, дівчата заробляли більшість очок за рахунок потужної подачі і намагалися не вплутуватися в довгі розіграші. Результатом став тай-брейк, на якому Даяна відразу ж повела 3:0, а потім і 6:2. Соболенко вдалося відіграти два матчболи, але на третьому - вона пробила в сітку.
 
Ястремська заслужено крокує до першого фіналу на турнірах серії Прем'єр, статистика матчу є тому підтвердженням. У матчі за титул її чекає ще одна атакуюча тенісистка, але рівень опозиції може бути ще вищий.
 
У фіналі Ястремська змагатиметься проти лідера світового рейтингу Ешлі Барті або американки Даніель Коллінс.
 
З понеділка Даяна встановить особистий рекорд в рейтингу WTA, якщо Даніель Коллінз не візьме титул в Аделаїді. Українка може дебютувати в топ-20, якщо виграє турнір.
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    captain2009
      captain2009, 17.01.2020 12:12
    +5
    Віталій Возняк, 17.01.2020 12:07
    Ну й заруба цей другий півфінал! Таку Колінз тільки Ешлі могла зупинити.
    Так, класний був матч. Эх, трошки Колінз не пощастило в останньому розіграші на таї. Все вона робила правильно: бекхенд по лінії у відкритий кут, але на декілька міліметрі не обробила м'яч, як треба. Що ж, з Даяною зіграє Барті, і подивимось, як воно вийде у фіналі.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 12:07
    +3
    Sashamar, 17.01.2020 12:05
    Якщо Ешлі завтра буде так гатити ейси як сьогодні, буде Даяні важко. І не треба сподіватися, що Барті втомилася.
    Ну й заруба цей другий півфінал! Таку Колінз тільки Ешлі могла зупинити.
    Sashamar
      Sashamar, 17.01.2020 12:05
    +4
    Віталій Возняк, 17.01.2020 11:09
    Тим часом Барті включила третю передачу і виграла другий сет. Мабуть у фіналі Даяна таки з першою ракеткою зійдеться. Цікаво буде подивитись, як вона у грі з нею виглядатиме.
    Якщо Ешлі завтра буде так гатити ейси як сьогодні, буде Даяні важко. І не треба сподіватися, що Барті втомилася.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 11:09
    +4
    Тим часом Барті включила третю передачу і виграла другий сет. Мабуть у фіналі Даяна таки з першою ракеткою зійдеться. Цікаво буде подивитись, як вона у грі з нею виглядатиме.
    никовіліст
      никовіліст, 17.01.2020 11:04
    +7
    Serg_V, 17.01.2020 10:13
    Почему-то никто не вспоминает Кубок Кремля? )))
    Всі пам'ятають, хто не підпарашна вата. Але є одне "але". Бидловатизм Даяни, Світоліни та майже всіх боксерів - це їх прокляття лише в Україні. А решті світу на це начхати, Й у світовій спортивній статистиці залишаються сухі цифри й позначка "Ukraine" - незалежно від того які мозки (або їх відсутність) в бидляцькій черепніх порожниниах наших спортсменок, що вони кажуть, куди їздять, якою мовою розмовляють...
    Тому просто бажаємо перемог тим, хто користується українським прапором, а у сердці вони лише у такої ж вати, якою вони й самі є.
    Serg_V
      Serg_V, 17.01.2020 10:13
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Почему-то никто не вспоминает Кубок Кремля? )))
    axylinam
    online
      axylinam, 17.01.2020 09:42
    +4
    Отличная победа,Ястремская играет в современный атакующий и доминирующий теннис,без всякой мышиной возни,без валидола к сожалению не обошлось,великолепное начало сезона
    captain2009
      captain2009, 17.01.2020 07:13
    +15
    Браво, Даяна! Дуже якісно зіграла проти сабінатора, можна сказати, що перерубила, хоч це було й непросто. Сподобалося також і те, що декілька разів дуже вдало використала дроп-шоти, та й сама дістала кілька вкорочених від білоруски. Що ж, наша дівчинка потрохи зростає в майстерності, і це не може не радувати. Удачі і перемоги у фіналі!
    max.khoduk
      max.khoduk, 17.01.2020 06:09
    +14
    Монстр!
    Потенциал огромен. Будем поддерживать!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 05:06
    +12
    vital, 17.01.2020 04:54
    *обіграла 3 дівчат із ТОП-20 звісно...
    Правильніше буде - обіграла 3 спортсменок з другої десятки. А це - признак того, що зараз її гра вже на рівні першої десятки.
    vital
      vital, 17.01.2020 04:54
    +14
    *обіграла 3 дівчат із ТОП-20 звісно...
    vital
      vital, 17.01.2020 04:52
    +11
    Ну і про подачу та подвійні. По-перше теніс Даяни енергозатратний і вона дійсно втомлюється і під цим починає сипати невимушеними помилками. По-друге, українка свідомо йшла на ризик, часто подаючи другу подачу, як першу (одного разу 167 км зауважував табло показувало), щоб не давати шансів білорусці шансів на вінерс одразу з прийому.
    vital
      vital, 17.01.2020 04:48
    +21
    Красива перемога Даяни! Ястремська знову добре грала перші півтора сета, була близька зробити подвійний брейк, але потім трохи збавила, зробивши 3 подвійних у одному геймі і дала змогу вирівняти білорусці ситуацію. Такі ситуації: програш після домінування впродовж перших 1,5 сетів минулого року бували в Даяни і добре що вона сьогодні не наступила на ті ж граблі, зібралася і довела матч до перемоги. Витратила Даяна зайвих сил і емоцій, але перемога на таї це завжди ефектно і важливо для росту впевненості у власних силах.
    Таким чином Даяна обіграла цього тижня одразу 3-х дівчат із ТОП-30, з чим її можна привітати. До речі, Коллінз може стати четвертою "щасливицею" в цій приємній для українців компанії, якщо звісно американка зможе обіграти господарку Барті. Видно що Коллінз у хорошій формі і її успіх у матчі з Світоліною був не випадковим.
    Не хотілося б звісно щоб потрачені в Аделаїді сили, завадили успішно виступити Даяні на АО. Але там трохи інший формат - ігри через день, а тут завтра вже 4-а гра за 4 дні.
    Успішного фіналу Даянці.
    Alex K
      Alex K, 17.01.2020 04:45
    +17
    Сан Саныч, 17.01.2020 04:27
    Я один заметил что Даяна пластику носа сделала? )) Ну по симпатичней смотрится )))
    Ты один это придумал. Пластика - это 3-4 недели капитального восстановления (отеки, кровотечение, отдох от анестезии) и потом ещё пол года никаких нельзя нагрузок. Полное восстановление дыхания может затянуться до года. Так что вряд ли б она такое сделала «незаметно для окружающих».
    Александр Ад
      Александр Ад, 17.01.2020 04:44
    +14
    Мо-ло-дець .Так в 2 сеті підсела перша подача,но проявила силу волі в решаючій момент на тай-брейку..Браво!У Соболенко подача по швідкости вище ніж у Серени!
    симон петлюра
      симон петлюра, 17.01.2020 04:40
    +14
    будем наблюдать а наблюдать всё интересней
    u6464u
      u6464u, 17.01.2020 04:30
    +14
    не плохой матч,Арнольд белорусский держался как мог,но Даянка выстояла,молодца,с подачей что то надо делать,хромает заметно.
    володимир жованик
      володимир жованик, 17.01.2020 04:30
    +15
    Чудовий матч від Даяни.Меньшиб подвійних. Такби у фіналі з Барті!
    serega-2019
      serega-2019, 17.01.2020 04:30
    +25
    Супер матч !!!
    Найщиріші вітання Даяні та поздоровлення з перемогою!!
    Матч видався дуже цікавим, напруженим та енерго затратним!!
    Як і писали деякі вболівальники: буде заруба, так воно і вийшло..
    Даяні міцного здоров`я, швидкого відновлення, позитиву, гарного настрою, впевненості, успіхів у фіналі і звісно ж перемоги !!!
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 17.01.2020 04:27
    -18
    Я один заметил что Даяна пластику носа сделала? )) Ну по симпатичней смотрится )))
    serega-2019
      serega-2019, 17.01.2020 04:30
    +25
    Супер матч !!!
    Найщиріші вітання Даяні та поздоровлення з перемогою!!
    Матч видався дуже цікавим, напруженим та енерго затратним!!
    Як і писали деякі вболівальники: буде заруба, так воно і вийшло..
    Даяні міцного здоров`я, швидкого відновлення, позитиву, гарного настрою, впевненості, успіхів у фіналі і звісно ж перемоги !!!
    vital
      vital, 17.01.2020 04:48
    +21
    Красива перемога Даяни! Ястремська знову добре грала перші півтора сета, була близька зробити подвійний брейк, але потім трохи збавила, зробивши 3 подвійних у одному геймі і дала змогу вирівняти білорусці ситуацію. Такі ситуації: програш після домінування впродовж перших 1,5 сетів минулого року бували в Даяни і добре що вона сьогодні не наступила на ті ж граблі, зібралася і довела матч до перемоги. Витратила Даяна зайвих сил і емоцій, але перемога на таї це завжди ефектно і важливо для росту впевненості у власних силах.
    Таким чином Даяна обіграла цього тижня одразу 3-х дівчат із ТОП-30, з чим її можна привітати. До речі, Коллінз може стати четвертою "щасливицею" в цій приємній для українців компанії, якщо звісно американка зможе обіграти господарку Барті. Видно що Коллінз у хорошій формі і її успіх у матчі з Світоліною був не випадковим.
    Не хотілося б звісно щоб потрачені в Аделаїді сили, завадили успішно виступити Даяні на АО. Але там трохи інший формат - ігри через день, а тут завтра вже 4-а гра за 4 дні.
    Успішного фіналу Даянці.
    Alex K
      Alex K, 17.01.2020 04:45
    +17
    Сан Саныч, 17.01.2020 04:27
    Я один заметил что Даяна пластику носа сделала? )) Ну по симпатичней смотрится )))
    Ты один это придумал. Пластика - это 3-4 недели капитального восстановления (отеки, кровотечение, отдох от анестезии) и потом ещё пол года никаких нельзя нагрузок. Полное восстановление дыхания может затянуться до года. Так что вряд ли б она такое сделала «незаметно для окружающих».
    captain2009
      captain2009, 17.01.2020 07:13
    +15
    Браво, Даяна! Дуже якісно зіграла проти сабінатора, можна сказати, що перерубила, хоч це було й непросто. Сподобалося також і те, що декілька разів дуже вдало використала дроп-шоти, та й сама дістала кілька вкорочених від білоруски. Що ж, наша дівчинка потрохи зростає в майстерності, і це не може не радувати. Удачі і перемоги у фіналі!
    володимир жованик
      володимир жованик, 17.01.2020 04:30
    +15
    Чудовий матч від Даяни.Меньшиб подвійних. Такби у фіналі з Барті!
    max.khoduk
      max.khoduk, 17.01.2020 06:09
    +14
    Монстр!
    Потенциал огромен. Будем поддерживать!
    vital
      vital, 17.01.2020 04:54
    +14
    *обіграла 3 дівчат із ТОП-20 звісно...
    Александр Ад
      Александр Ад, 17.01.2020 04:44
    +14
    Мо-ло-дець .Так в 2 сеті підсела перша подача,но проявила силу волі в решаючій момент на тай-брейку..Браво!У Соболенко подача по швідкости вище ніж у Серени!
    симон петлюра
      симон петлюра, 17.01.2020 04:40
    +14
    будем наблюдать а наблюдать всё интересней
    u6464u
      u6464u, 17.01.2020 04:30
    +14
    не плохой матч,Арнольд белорусский держался как мог,но Даянка выстояла,молодца,с подачей что то надо делать,хромает заметно.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 05:06
    +12
    vital, 17.01.2020 04:54
    *обіграла 3 дівчат із ТОП-20 звісно...
    Правильніше буде - обіграла 3 спортсменок з другої десятки. А це - признак того, що зараз її гра вже на рівні першої десятки.
    vital
      vital, 17.01.2020 04:52
    +11
    Ну і про подачу та подвійні. По-перше теніс Даяни енергозатратний і вона дійсно втомлюється і під цим починає сипати невимушеними помилками. По-друге, українка свідомо йшла на ризик, часто подаючи другу подачу, як першу (одного разу 167 км зауважував табло показувало), щоб не давати шансів білорусці шансів на вінерс одразу з прийому.
    никовіліст
      никовіліст, 17.01.2020 11:04
    +7
    Serg_V, 17.01.2020 10:13
    Почему-то никто не вспоминает Кубок Кремля? )))
    Всі пам'ятають, хто не підпарашна вата. Але є одне "але". Бидловатизм Даяни, Світоліни та майже всіх боксерів - це їх прокляття лише в Україні. А решті світу на це начхати, Й у світовій спортивній статистиці залишаються сухі цифри й позначка "Ukraine" - незалежно від того які мозки (або їх відсутність) в бидляцькій черепніх порожниниах наших спортсменок, що вони кажуть, куди їздять, якою мовою розмовляють...
    Тому просто бажаємо перемог тим, хто користується українським прапором, а у сердці вони лише у такої ж вати, якою вони й самі є.
    captain2009
      captain2009, 17.01.2020 12:12
    +5
    Віталій Возняк, 17.01.2020 12:07
    Ну й заруба цей другий півфінал! Таку Колінз тільки Ешлі могла зупинити.
    Так, класний був матч. Эх, трошки Колінз не пощастило в останньому розіграші на таї. Все вона робила правильно: бекхенд по лінії у відкритий кут, але на декілька міліметрі не обробила м'яч, як треба. Що ж, з Даяною зіграє Барті, і подивимось, як воно вийде у фіналі.
    Sashamar
      Sashamar, 17.01.2020 12:05
    +4
    Віталій Возняк, 17.01.2020 11:09
    Тим часом Барті включила третю передачу і виграла другий сет. Мабуть у фіналі Даяна таки з першою ракеткою зійдеться. Цікаво буде подивитись, як вона у грі з нею виглядатиме.
    Якщо Ешлі завтра буде так гатити ейси як сьогодні, буде Даяні важко. І не треба сподіватися, що Барті втомилася.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 11:09
    +4
    Тим часом Барті включила третю передачу і виграла другий сет. Мабуть у фіналі Даяна таки з першою ракеткою зійдеться. Цікаво буде подивитись, як вона у грі з нею виглядатиме.
    axylinam
    online
      axylinam, 17.01.2020 09:42
    +4
    Отличная победа,Ястремская играет в современный атакующий и доминирующий теннис,без всякой мышиной возни,без валидола к сожалению не обошлось,великолепное начало сезона
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 17.01.2020 12:07
    +3
    Sashamar, 17.01.2020 12:05
    Якщо Ешлі завтра буде так гатити ейси як сьогодні, буде Даяні важко. І не треба сподіватися, що Барті втомилася.
    Ну й заруба цей другий півфінал! Таку Колінз тільки Ешлі могла зупинити.