Збірна України програла Чехії та вибула з боротьби на чемпіонаті Європи

Підопічні Сергія Бебешка зазнали трьох поразок на континентальній першості

23679
19
men2020.ehf-euro.com

Перед матчем з чехами гандболісти збірної України знали про результат зустрічі Австрія - Північна Македонія, в якому господарі групи В здобули перемогу. Це означало, що доля путівки в наступний раунд чемпіонату Європи була в руках підопічних Сергія Бебешка. Для досягнення мети «синьо-жовтим» необхідно було перемагати з різницею в два м'ячі.

І перша половина поєдинку налаштувала українських уболівальників на позитив. Майже весь ігровий час до перерви українці вели в рахунку з перевагою в 1-2 м'ячі. На майданчику відчувалося величезне напруження, що виливалося в часті вилучення. Крім того, перший тайм запам'ятався вкрай низькою результативністю. За п'ять секунд до закінчення першої тридцятихвилинки Остроушко відправив м'яч у ворота, забезпечивши нашій команді мінімальну перевагу.

На жаль, у другому таймі чехи переломили хід подій. Хвилин 15 на майданчику точилася рівна гра, після чого наші суперники почали відриватися в рахунку. Тренерський штаб Бебешка прогнозовано ризикував, знімаючи голкіпера при атаках України: в результаті чотири м'ячі влетіли в наші незахищені ворота. Зловив кураж голкіпер збірної Чехії Мартін Галіа, а його партнерів помітно завели впевнені дії стража воріт. У той час, як у чехів майже все залітало, нашим з великими труднощами давалися закинуті м'ячі. І якщо Галіа був уже безсилий, чехів не раз виручав каркас воріт. Та й українці грішили неточними діями в атаці.

Таким чином, команда Бебешка зазнала третьої поразки на чемпіонаті Європи. Далі по турнірній сітці від нашої групи йдуть Австрія та Чехія, а нам залишається вірити в подальші перспективи українського гандболу.

Україна - Чехія - 19:23 (10:9)

Україна: Антон Терехов, Геннадій Комок - Євген Буйненко (1), Андрій Акименко (2), Олександр Шевелєв, Захар Денисов (2), Дмитро Дорощук (2), Олександр Тільте, Дмитро Горіга (2), Артем Козакевич (4), Євген Жук, Роман Чичикало, Павло Гурковський, Станіслав Жуков (2), Владислав Остроушко (3), Дмитро Ільченко (1).

Чехія: Томаш Мрква, Мартін Галіа (1) - Якуб Гртска (1), Роман Бечвар, Мирослав Юрка (3), Павел Горак (1), Станіслав Кашпарек (1), Томаш Бабак (6), Томаш Чіп, Петр Шлахта, Марек Ванко (2), Ондрей Здрагала (3), Домінік Солак, Дьєдонне Мубензем (4), Степан Земан, Ян Мойзіс (1)

Арбітри: Дуарте Сантуш, Рікарду Фонсека (Португалія)

Арена «Вінер Штадтхалле» (Відень, Австрія)

УКРАЇНА - ЧЕХІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(39)

АНЧЕЛОТТІ: «Пенальті – азартна гра. Довіряв Луніну, який був спокійним»
Футбол | 18 квітня 2024, 02:05 4

Карло коротко прокоментував серію пенальті у матчі «Манчестер Сіті» – «Реал»

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів