Кубок Федерації. Збірна України дізналася суперників

Змагання пройдуть в Таллінні в період з 5 по 8 лютого

Кубок Федерації. Збірна України дізналася суперників
Відбулося жеребкування Кубка Федерації в Першій групі Євро-Африканської зони. Україна зіграє з командами Хорватії та Болгарії в групі A.
 
До групи B потрапили: Італія, Естонія, Австрія і Греція.
 
Нагадаємо, що за новими правилами в стикових матчах переможці груп зіграють проти команд, які посіли друге місце в іншій групі.
 
Відзначимо, що команди України та Італії були сіяними і ще до жеребкування отримали перші слоти в групах A і B відповідно.
 
Змагання пройдуть в Таллінні в період з 5 по 8 лютого.
 
Заявки команд
 
Україна: Еліна Світоліна (№5 WTA), Даяна Ястремська (№24 WTA), Катерина Козлова (№91 WTA), Катаріна Завацька (№107 WTA), Леся Цуренко (№120 WTA).
 
Хорватія: Яна Фетт (№245 WTA), Тена Лукаш (№272 WTA), Леа Бошкович (№310 WTA), Дар'я Юрак (№37 WTA, парний).
 
Болгарія: Вікторія Томова (№144 WTA), Ізабелла Шинікова (№163 WTA), Гергана Топалова (№488 WTA), Петя Аршинкова (№585 WTA, парний).

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація тенісу України

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    chupackabra86
      chupackabra86, 14.01.2020 15:40
    0
    sv_2000, 14.01.2020 12:13
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    Взагалі, якщо брати спортивний принцип, то Завадська в рейтингу займає 107місце, а Костюк тільки 149, так що Катаріна в збірній цілком заслужено.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:58
    0
    vital, 14.01.2020 12:17
    А я би послухав Цуренко, яка заявила в лютому 2019 в Польші що припиняє свої виступи за збірну. Дівчині вже 30 років, їй зайве навантаження не потрібне. А на її місце звісно Марту.
    Щодо Завацької, то її зараз банально хочуть заграти за збірну України, як Зінченка в футболі в свій час...
    Ну, если Цуренко такое говорила, то да... Хотя, наверное тогда она на эмоциях брякнула после неудачного выступления... Наверное, успокоилась и передумала. Все-таки опытная теннисистка, пригодится сборной
    vital
      vital, 14.01.2020 12:17
    0
    sv_2000, 14.01.2020 12:13
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    А я би послухав Цуренко, яка заявила в лютому 2019 в Польші що припиняє свої виступи за збірну. Дівчині вже 30 років, їй зайве навантаження не потрібне. А на її місце звісно Марту.
    Щодо Завацької, то її зараз банально хочуть заграти за збірну України, як Зінченка в футболі в свій час...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:13
    0
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:08
    0
    Alehandro, 13.01.2020 21:18
    Люда, Надя, вместо того, чтоб минусовать, лучше б объяснили почему не поедете на турнир)
    Может, потому что состав определяют не они, а капитан?)))
    tima fialko
    online
      tima fialko, 14.01.2020 10:11
    -2
    Збірна Украіни - суцільна вата.Перейменувати у "Сборную Малоросии".
    Dukalis12
      Dukalis12, 13.01.2020 21:45
    +6
    С таким составом можно и в ТOP
    Alehandro
      Alehandro, 13.01.2020 21:18
    -2
    Alehandro, 13.01.2020 20:55
    М-де... Против таких соперниц вместо Эли и Даяны можно было Калинину со Снигур брать. Странно, что ни одной из Киченок не поехало. Зажрались близняшки?
    Люда, Надя, вместо того, чтоб минусовать, лучше б объяснили почему не поедете на турнир)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2020 21:17
    +9
    Martin Riggs, 13.01.2020 20:46
    Отак дивишся на суперниць і думаєш: "Що ми тут робимо?"
    Відробляємо нефарт останніх років із жеребом і... ну ви знаєте, що й у кого.
    Alehandro
      Alehandro, 13.01.2020 20:55
    -3
    М-де... Против таких соперниц вместо Эли и Даяны можно было Калинину со Снигур брать. Странно, что ни одной из Киченок не поехало. Зажрались близняшки?
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 13.01.2020 20:46
    +11
    Stanislav Matusevych, 13.01.2020 20:32
    Ці команди у топовому складі наша збірна повинна просто не помічати, адже в заявці хорваток нема Векіч та Мартіч. Оскільки нашим лідеркам потрібні виступи за збірну заради Олімпіади, шанси на прохід зональної м'ясорубки є відмінними.
    Отак дивишся на суперниць і думаєш: "Що ми тут робимо?"
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2020 20:32
    +18
    Ці команди у топовому складі наша збірна повинна просто не помічати, адже в заявці хорваток нема Векіч та Мартіч. Оскільки нашим лідеркам потрібні виступи за збірну заради Олімпіади, шанси на прохід зональної м'ясорубки є відмінними.
    axylinam
    online
      axylinam, 13.01.2020 20:26
    +8
    если поедут нормальным составом,то должны всех обыграть
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2020 20:32
    +18
    Ці команди у топовому складі наша збірна повинна просто не помічати, адже в заявці хорваток нема Векіч та Мартіч. Оскільки нашим лідеркам потрібні виступи за збірну заради Олімпіади, шанси на прохід зональної м'ясорубки є відмінними.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 13.01.2020 20:46
    +11
    Stanislav Matusevych, 13.01.2020 20:32
    Ці команди у топовому складі наша збірна повинна просто не помічати, адже в заявці хорваток нема Векіч та Мартіч. Оскільки нашим лідеркам потрібні виступи за збірну заради Олімпіади, шанси на прохід зональної м'ясорубки є відмінними.
    Отак дивишся на суперниць і думаєш: "Що ми тут робимо?"
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2020 21:17
    +9
    Martin Riggs, 13.01.2020 20:46
    Отак дивишся на суперниць і думаєш: "Що ми тут робимо?"
    Відробляємо нефарт останніх років із жеребом і... ну ви знаєте, що й у кого.
    axylinam
    online
      axylinam, 13.01.2020 20:26
    +8
    если поедут нормальным составом,то должны всех обыграть
    Dukalis12
      Dukalis12, 13.01.2020 21:45
    +6
    С таким составом можно и в ТOP
    chupackabra86
      chupackabra86, 14.01.2020 15:40
    0
    sv_2000, 14.01.2020 12:13
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    Взагалі, якщо брати спортивний принцип, то Завадська в рейтингу займає 107місце, а Костюк тільки 149, так що Катаріна в збірній цілком заслужено.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:58
    0
    vital, 14.01.2020 12:17
    А я би послухав Цуренко, яка заявила в лютому 2019 в Польші що припиняє свої виступи за збірну. Дівчині вже 30 років, їй зайве навантаження не потрібне. А на її місце звісно Марту.
    Щодо Завацької, то її зараз банально хочуть заграти за збірну України, як Зінченка в футболі в свій час...
    Ну, если Цуренко такое говорила, то да... Хотя, наверное тогда она на эмоциях брякнула после неудачного выступления... Наверное, успокоилась и передумала. Все-таки опытная теннисистка, пригодится сборной
    vital
    online
      vital, 14.01.2020 12:17
    0
    sv_2000, 14.01.2020 12:13
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    А я би послухав Цуренко, яка заявила в лютому 2019 в Польші що припиняє свої виступи за збірну. Дівчині вже 30 років, їй зайве навантаження не потрібне. А на її місце звісно Марту.
    Щодо Завацької, то її зараз банально хочуть заграти за збірну України, як Зінченка в футболі в свій час...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:13
    0
    А вообще, есть логика в том, что Киченок нет в заявке.... Надо сыграть кучу матчей за короткий промежуток времени. Причем одиночных встреч по две, парная одна. Нужен, скажем, так человеческий запас побольше, чтобы минимизировать риски в одиночках. Хотя, я бы одну из Киченок взял бы.... Все-таки и пара важна.... И Костюк вместо Завадской.... Костюк и сыграть может получше Завадской и в паре неплоха.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 14.01.2020 12:08
    0
    Alehandro, 13.01.2020 21:18
    Люда, Надя, вместо того, чтоб минусовать, лучше б объяснили почему не поедете на турнир)
    Может, потому что состав определяют не они, а капитан?)))