Лунін може продовжити кар'єру в Бельгії

У переговорах з «Ов'єдо» виникли складності

Лунін може продовжити кар'єру в Бельгії
© ФК Реал Вальядолід. Андрій Лунін

Зараз воротар «Реала» Андрій Лунін виступає на правах оренди за «Вальядолід», однак через недостатню кількість ігрової практики може покинути клуб.

Український голкіпер близький до переходу в «Ов'єдо», проте, за інформацією журналіста As Ігнасіо Бальядора, у Луніна виник варіант з продовженням кар'єри в одному з бельгійських клубів:

«Зараз Ліга не дала дозволу [на перехід в «Ов'єдо»]. Лунін має пропозиції з-за кордону, і найбільш реальний варіант - Бельгія, якщо переговори з «Ов'єдо» зірвуться».

За півроку в «Вальядоліді» Лунін провів всього два матчі - обидва в Кубку Іспанії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Forever_young_13_pidor
      Forever_young_13_pidor, 13.01.2020 22:46
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Что Сегунда ещё одного фашика принять не хочет?
    Alehandro
    online
      Alehandro, 13.01.2020 21:03
    +3
    digsum, 13.01.2020 20:17
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?
    Ну, в полне реально перейти в АПЛ или Серию А, как Троссард, Кастань или Малиновский. Это только из Генка. За остальными клубами не следил...
    Было б норм, если Лунин в Гент к остальным нашим пацикам перешёл - "акклиматизация" б прошла незаметно)
    REALIST
    online
      REALIST, 13.01.2020 20:33
    +2
    Було б непогано, головне щоб практика була!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:21
    +5
    digsum, 13.01.2020 20:17
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?
    Я про то что в Бельгии наши приживаются,я не сравнюю УПЛ и Лигу Жюпилер
    digsum
    online
      digsum, 13.01.2020 20:17
    0
    Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:10
    Бельгия это наш чемпионат
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 13.01.2020 20:16
    +10
    Пусть валит из той Испании куда угодно ( кроме рашки) Главное чтоб была стабильная игровая практика. Не должен чемпион мира лавку греть!
    Kevko
      Kevko, 13.01.2020 20:13
    +10
    Бельгия это нормально. Если только играть
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:10
    +16
    Бельгия это наш чемпионат
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:10
    +16
    Бельгия это наш чемпионат
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 13.01.2020 20:16
    +10
    Пусть валит из той Испании куда угодно ( кроме рашки) Главное чтоб была стабильная игровая практика. Не должен чемпион мира лавку греть!
    Kevko
    online
      Kevko, 13.01.2020 20:13
    +10
    Бельгия это нормально. Если только играть
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:21
    +5
    digsum, 13.01.2020 20:17
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?
    Я про то что в Бельгии наши приживаются,я не сравнюю УПЛ и Лигу Жюпилер
    Alehandro
    online
      Alehandro, 13.01.2020 21:03
    +3
    digsum, 13.01.2020 20:17
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?
    Ну, в полне реально перейти в АПЛ или Серию А, как Троссард, Кастань или Малиновский. Это только из Генка. За остальными клубами не следил...
    Было б норм, если Лунин в Гент к остальным нашим пацикам перешёл - "акклиматизация" б прошла незаметно)
    REALIST
    online
      REALIST, 13.01.2020 20:33
    +2
    Було б непогано, головне щоб практика була!
    digsum
    online
      digsum, 13.01.2020 20:17
    0
    Golhrenshtanga, 13.01.2020 20:10
    Бельгия это наш чемпионат
    И часто из нашего чемпионата переходят в АПЛ или Серию А?