|
2229
0

Сергій БЕБЕШКО: «Будемо битися за свій шанс»

Головний тренер збірної України з гандболу прокоментував поразку в матчі проти Австрії

ФГУ. Сергій Бебешко

Головний тренер збірної України з гандболу Сергій Бебешко прокоментував поразку «синьо-жовтих» від команди Австрії (30:34) на чемпіонаті Європи.

«Вітаю суперників з перемогою. Наша команда сьогодні знову проявила характер, бились дуже самовіддано. 55 хвилин результат був невідомий. Але в останні 5 хвилин нашій команді забракло досвіду. І ще – граючи на чужому майданчику за заповнених трибун перемогти дуже важко.

Це дуже важливо для нас, що через 10 років ми знову граємо на чемпіонаті Європи. Якби ми грали, так як сьогодні, і проти Північної Македонії, то, впевнений, ми тоді перемогли б. Але у нас ще залишаються шанси на вихід з групи. Будемо готуватись, аналізувати свою гру, та гру суперника. Будемо битись за свій шанс».