ВІДЕО. Як Лунін пропустив необов'язковий гол з далекої відстані

На 39-й хвилині матчу голкіпер не впорався з дальнім ударом суперника

24215
14
Twitter. Андрій Лунін кілька разів виручав команду
Український воротар «Вальядоліда» Андрій Лунін пропустив гол в першому таймі матчу 1/32 фіналу Кубка Іспанії проти «Марбельї».

На 39-й хвилині матчу голкіпер не впорався з дальнім ударом суперника. Гол забив Пауло Вітор. «Вальядолід» програє після першого тайму (0:1).

Дивіться відео голу, пропущеного Андрієм Луніним.

(117)

Коментарі 14
kot_sumy
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Andy Chak
якщо відверто, після ляпу з голом Андрюха пару раз реально спас комнаду, причому один раз з виходу сам на сам, просто треба грати регулярно, а не лавку полірувати!
cаша зардунов
Нда... что значит нет игровой практики
UKRAINE FAN
Это для любителей говорить что вратарю не обязательная игровая практика. Беги пока не поздно. Хотя в этом случаи сам виноват. Знал куда идет.
Comrade Me
Мстит, все равно скоро от них уйдет
Andy Chak
Молодчинка, Андрюха, виправився в серії пенальті, удачі дальше!!!
JohnNeuman
Не знаю, можно и порадоваться что человек был в Реале. Чигринский так вообще играл за Барселону, до сих пор в голове не укладывается, в одной команде с Месси...
Dukalis12
А удар не плохой
norma_zap
Гол показан не с того ракурса, где можно понять насколько плох вратарь или молодец нападающий.
Alex86 1
А что хотеть если усадили воротника на пол года на лавку + прошлый сезон не многим лучше? Чисто практика, про уверенность и прочее даже речь не идет