МИХАЙЛИЧЕНКО: «Сподіваємося, що Русин зможе стати основним нападником»

Головний тренер «Динамо» - про очікування перед зимовим збором команди

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Сподіваємося, що Русин зможе стати основним нападником»
© ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко
Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко поділився очікуваннями від майбутнього підготовчого етапу до другої частини сезону.
 
- Який настрій перед початком перших тренувальних зборів?
- Бойовий. Він і має бути таким, оскільки є бажання довести, насамперед самим собі, що невдалі матчі в першій частині сезону були випадковістю. Звісно, у новому році чекаємо від команди та себе нових перемог та хороших ігор.
 
- Чи знаєте вже, у якому функціональному стані повернулися футболісти з відпустки?
- Думаю, це покажуть перші дні зборів. За всіх казати важко, але впевнений, що хлопці – професіонали. І, незважаючи на відпустку, кожен займався індивідуально – хтось у футбол грав, хтось бігав.
 
- Чи отримували футболісти індивідуальні завдання на час відпустки?
- Ні, такого не було. Ми чудово розуміли, що це лише формальність. Якщо гравець сам захоче, то він обов’язково буде сам займатися. Але я ще раз повторюся, що ми попереджували їх про те, що втягувальних тренувань не буде, і з першого дня на них чекає серйозна робота. Думаю, вони мене почули, оскільки навіть після першого тренування видно, що хлопці готові.
 
- Вболівальники бачать у складі багато нових облич, у тому числі молоді гравці. Які надії покладаєте на них?
- Тут нічого й вигадувати не потрібно – вони мають продемонструвати свій рівень, навички та бажання. Тоді буде висока конкуренція, від якої багато чого залежить. Ми продублювали кожну позицію, хоча при цьому є певні нюанси з травмованими – зокрема, той же Попов, сподіваємося, за кілька днів має повернутися до загальної групи. Також запросили молодих хлопців, які можуть скласти конкуренцію, і повернули з оренди Русина – сподіваємося, він зможе стати основним нападником.
 
Крім того, будемо переглядати Каргбо, якого запросили минулого року, але він не мав права грати за нас, – тому беремо його на збір та покладаємо на нього надії. Сподіваємося, що в нас на кожній позиції буде гідна конкуренція, яка дозволить нам грати краще.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    acfred
      acfred, 12.01.2020 13:32
    0
    неудачные матчи случайность? меняйте тренерский штаб - это результат провальной работы всего клуба от физиотерапевта и тренера до президента.... даже ЛЧ давно для Динамо недосягаема - просто поучаствовать - не то что куда то выйти
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.01.2020 01:04
    +2
    Муґунот Уух, 11.01.2020 21:28
    "неудачные матчи в первой части сезона были случайностью"(с)
    ---------
    из 6 матчей в группе ЛЕ - 4 ничьи и 1 поражение... да, интересное у него понимание понятие "случайность"
    почти как в том анекдоте; "паскалзнулса на шькурка апэльсын и упал на ножь. и так сэм раз"
    Так михайлиньо на то и рассчитывал что сейчас по очечку по очечку так из группы и выйдет, там глядишь шансы были и победу случайно урвать. Он собственно и не скрывает этого. Если капнуть в прошлое то он прямо говорил что идеально брать 3 очка дома, 1 на выезде. С годами видимо уже и по очку решил тихою сопою да не вышло просто. В общем Фоменко № 2 только куда слабее и хуже
    BaZia
      BaZia, 11.01.2020 23:07
    -2
    Если играть в тики-таку, дыр-дыр без стиля игры, без стратегии и тактики то и Месси не поможет..
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.01.2020 21:28
    0
    "неудачные матчи в первой части сезона были случайностью"(с)
    ---------
    из 6 матчей в группе ЛЕ - 4 ничьи и 1 поражение... да, интересное у него понимание понятие "случайность"
    почти как в том анекдоте; "паскалзнулса на шькурка апэльсын и упал на ножь. и так сэм раз"
    dima.krot
      dima.krot, 11.01.2020 20:54
    0
    Судя по фотке - Один Дома-2. Я им всем наваляю, только не смотрите на футбольные правила, а там я уж как-нибудь!!!!!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 11.01.2020 20:49
    -1
    есть такое ощущение что Солю 100500го шанса не дадут.
    digsum
      digsum, 11.01.2020 20:44
    0
    Это троллинг? Какой нахер основной нападающий, если нет конкуренции. Ставят того, кто приглянулся/приснился/хз еще по каким причинам.
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 11.01.2020 20:41
    0
    '' є бажання довести, насамперед самим собі, що невдалі матчі в першій частині сезону були випадковістю. ''. Якою блядь випадковістю Лесик?
    Maks7777
      Maks7777, 11.01.2020 20:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Болельщикам Динамо надо надеется не на руссина а когда сурок выкинет это идиота михайличенкоооо...тогда можно надеется на любого наподаещего что станет лидероммм
    Maks7777
      Maks7777, 11.01.2020 20:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Болельщикам Динамо надо надеется не на руссина а когда сурок выкинет это идиота михайличенкоооо...тогда можно надеется на любого наподаещего что станет лидероммм
    Shchebet
      Shchebet, 11.01.2020 20:01
    -1
    Русин сможет. Характер у него есть. Если только его не запрессуют, чтобы не высовывался, а мычал как все ..
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 11.01.2020 19:44
    0
    Поматросят и бросят как обычно
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.01.2020 19:14
    +3
    миха прирожденный политик - надеемся, верим, ждем,тренируемся, стараемся, в общем обо всем и не о чем совершенно и не важно какой при этом результат даже
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.01.2020 19:14
    +3
    миха прирожденный политик - надеемся, верим, ждем,тренируемся, стараемся, в общем обо всем и не о чем совершенно и не важно какой при этом результат даже
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.01.2020 01:04
    +2
    Муґунот Уух, 11.01.2020 21:28
    "неудачные матчи в первой части сезона были случайностью"(с)
    ---------
    из 6 матчей в группе ЛЕ - 4 ничьи и 1 поражение... да, интересное у него понимание понятие "случайность"
    почти как в том анекдоте; "паскалзнулса на шькурка апэльсын и упал на ножь. и так сэм раз"
    Так михайлиньо на то и рассчитывал что сейчас по очечку по очечку так из группы и выйдет, там глядишь шансы были и победу случайно урвать. Он собственно и не скрывает этого. Если капнуть в прошлое то он прямо говорил что идеально брать 3 очка дома, 1 на выезде. С годами видимо уже и по очку решил тихою сопою да не вышло просто. В общем Фоменко № 2 только куда слабее и хуже
    Maks7777
      Maks7777, 11.01.2020 20:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Болельщикам Динамо надо надеется не на руссина а когда сурок выкинет это идиота михайличенкоооо...тогда можно надеется на любого наподаещего что станет лидероммм
    acfred
      acfred, 12.01.2020 13:32
    0
    неудачные матчи случайность? меняйте тренерский штаб - это результат провальной работы всего клуба от физиотерапевта и тренера до президента.... даже ЛЧ давно для Динамо недосягаема - просто поучаствовать - не то что куда то выйти
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 11.01.2020 21:28
    0
    "неудачные матчи в первой части сезона были случайностью"(с)
    ---------
    из 6 матчей в группе ЛЕ - 4 ничьи и 1 поражение... да, интересное у него понимание понятие "случайность"
    почти как в том анекдоте; "паскалзнулса на шькурка апэльсын и упал на ножь. и так сэм раз"
    dima.krot
    online
      dima.krot, 11.01.2020 20:54
    0
    Судя по фотке - Один Дома-2. Я им всем наваляю, только не смотрите на футбольные правила, а там я уж как-нибудь!!!!!
    digsum
      digsum, 11.01.2020 20:44
    0
    Это троллинг? Какой нахер основной нападающий, если нет конкуренции. Ставят того, кто приглянулся/приснился/хз еще по каким причинам.
    Pro100ecspert
    online
      Pro100ecspert, 11.01.2020 20:41
    0
    '' є бажання довести, насамперед самим собі, що невдалі матчі в першій частині сезону були випадковістю. ''. Якою блядь випадковістю Лесик?
    Maks7777
      Maks7777, 11.01.2020 20:04
    0