Назарій РУСИН: «Хочу стати лідером Динамо»

Нападник столичного клубу розповів про свої амбіції

Назарій РУСИН: «Хочу стати лідером Динамо»
© ФК Динамо Київ. Назарій Русин
Нападник Назарій Русин, який повернувся до «Динамо» після піврічної оренди в «Зорі», поділився враженнями від зимової відпустки і розповів про свої амбіції на другу половину сезону.
 
- Відпустку я провів дуже добре, чудово відпочив. Був із друзями в Буковелі та вдома. Усі новорічні свята зустрічав із родиною та друзями.
 
- Три тижні відпустки - достатньо, щоб повністю відновити сили?
- У мене було навіть чотири тижні відпустки, цього якраз достатньо. Я добре відпочив і приступаю до роботи з хорошим настроєм. 
 
- Чи можете ви вже порівняти специфіку тренувань у «Динамо» та «Зорі»?
- Поки не можу, адже вчора у нас була лише 40-хвилинна пробіжка та не було занять із м’ячем. 
 
- Яке завдання ставите перед собою після повернення до «Динамо»?
- Я хочу не лише пробитися до основного складу «Динамо», а й стати лідером команди. Це головне завдання для мене. 
 
- Перебуваючи в «Зорі», ви боролися за другу позицію в УПЛ, тепер за місце в Лізі чемпіонів доведеться боротися й у складі «Динамо». Які у вас очікування від решти сезону?
- Думаю, що «Динамо» вдасться завоювати срібні медалі. А що стосується «Зорі», то скажу так: на полі ми суперники, а поза полем - друзі. Навіть якщо я гратиму проти луганців, буду викладатися на всі сто відсотків. На полі для мене зараз існує лише «Динамо». Чи буду святкувати гол, якщо заб’ю «Зорі»? Ні, не буду.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Winnie P
      Winnie P, 11.01.2020 19:41
    +1
    Был уже в "Динамо" и ничего не показал, помню против "Челси" бегал как обосраный, а понтов...
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 11.01.2020 17:56
    +1
    Чувак фантазирует, будешь лавку у Михи греть, забрали тебя - чтобы прямого конкурента на 2 место ЧУ ослабить, а не за хорошую игру в Заре
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.01.2020 17:54
    0
    интересно чего так взъелся хац на него, то вина вся на форварде, то не выпускал пока не сплавили в аренду в итоге
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 11.01.2020 17:26
    0
    Станешь, если Лесик тебя на скамейке запасных не замаринует
    markten1984
      markten1984, 11.01.2020 16:54
    -1
    На отдых деньги есть,зато в футбол в бутсах Миколенко играл
    ihor7003
    online
      ihor7003, 11.01.2020 16:46
    0
    В таком слабом Динамо есть все шансы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 11.01.2020 16:26
    0
    Как показала первая часть сезона, Динамо и Заря команды примерно одного уровня. И если в Заре у него получилось стать одним из лидеров, то почему бы не стать им в Динамо? ))
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 16:07
    +1
    Видео |, 11.01.2020 16:04
    интересное фото в заглавии надо альтернатива нашим нападающим перед евро, удачи!!!
    кстати да
    хорошо бы его к евро 2-3-м форвардом наигрывать уже
    Видео |
      Видео |, 11.01.2020 16:04
    0
    интересное фото в заглавии надо альтернатива нашим нападающим перед евро, удачи!!!
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 15:54
    +1
    дерзай,все шансы сейчас есть, яремчук ушел и все получилось, в теории он мог бы сейчас быть основным, но ничего для сбу так даже лучше
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 15:54
    +1
    дерзай,все шансы сейчас есть, яремчук ушел и все получилось, в теории он мог бы сейчас быть основным, но ничего для сбу так даже лучше
    Winnie P
      Winnie P, 11.01.2020 19:41
    +1
    Был уже в "Динамо" и ничего не показал, помню против "Челси" бегал как обосраный, а понтов...
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 11.01.2020 17:56
    +1
    Чувак фантазирует, будешь лавку у Михи греть, забрали тебя - чтобы прямого конкурента на 2 место ЧУ ослабить, а не за хорошую игру в Заре
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 16:07
    +1
    Видео |, 11.01.2020 16:04
    интересное фото в заглавии надо альтернатива нашим нападающим перед евро, удачи!!!
    кстати да
    хорошо бы его к евро 2-3-м форвардом наигрывать уже
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 15:54
    +1
    дерзай,все шансы сейчас есть, яремчук ушел и все получилось, в теории он мог бы сейчас быть основным, но ничего для сбу так даже лучше
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 11.01.2020 15:54
    +1
    дерзай,все шансы сейчас есть, яремчук ушел и все получилось, в теории он мог бы сейчас быть основным, но ничего для сбу так даже лучше
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 11.01.2020 17:54
    0
    интересно чего так взъелся хац на него, то вина вся на форварде, то не выпускал пока не сплавили в аренду в итоге
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 11.01.2020 17:26
    0
    Станешь, если Лесик тебя на скамейке запасных не замаринует
    ihor7003
    online
      ihor7003, 11.01.2020 16:46
    0
    В таком слабом Динамо есть все шансы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 11.01.2020 16:26
    0
    Как показала первая часть сезона, Динамо и Заря команды примерно одного уровня. И если в Заре у него получилось стать одним из лидеров, то почему бы не стать им в Динамо? ))
    Видео |
      Видео |, 11.01.2020 16:04
    0
    интересное фото в заглавии надо альтернатива нашим нападающим перед евро, удачи!!!