Шэньчжень. Бондаренко поступилася Плішковій

Українка не зуміла подолати чвертьфінал турніру в Китаї

Шэньчжень. Бондаренко поступилася Плішковій
© WTA. Катерина Бондаренко
Українська тенісистка Катерина Бондаренко завершила виступи на турнірі міжнародної серії в Шеньчжені.
 
У чвертьфіналі українка поступилася Крістіні Плішковій (№66 WTA).
 
Шеньчжень. чвертьфінал
Катерина Бондаренко (Україна) - Крістіна Плішкова (Чехія) - 4:6, 4:6
 
Раніше Бондаренко обіграла Чжан Шуай з Китаю.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 09.01.2020 20:46
    0
    нормально, в сотку би мала повернутися, а далі - по обстановці
    yira
      yira, 09.01.2020 20:27
    +1
    vital, 09.01.2020 14:07
    Катя великий молодець за турнір. Після паузи отримала ігрову практику у вигляді 3-х поспіль матчів. Цілком вистачить, щоб відпочити 10 днів і вдало зіграти на шлемі. Не впевнений, але швидше за все Бондаренко по захищеному рейтингу мала б в основі АО стартувати. Якщо це так, то, може й добре що Катерині не доведеться продовжувати свої виступи на поточному турнірі і перевтомлювати себе. Все ж краще і за рейтинговими очками і преміальними спробувати успішно виступити в Австралії.
    А чого сумніватися?😉 В основі.
    Катя по SR - 85
    Доречі, Кеті Боултер теж по SR, і теж 85.
    Ну і по діючому рейту Соррибес Тормо на 85 місці.
    Так що, тіснувато там😀
    vital
    online
      vital, 09.01.2020 14:07
    +6
    Катя великий молодець за турнір. Після паузи отримала ігрову практику у вигляді 3-х поспіль матчів. Цілком вистачить, щоб відпочити 10 днів і вдало зіграти на шлемі. Не впевнений, але швидше за все Бондаренко по захищеному рейтингу мала б в основі АО стартувати. Якщо це так, то, може й добре що Катерині не доведеться продовжувати свої виступи на поточному турнірі і перевтомлювати себе. Все ж краще і за рейтинговими очками і преміальними спробувати успішно виступити в Австралії.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:57
    +6
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:51
    Плішкова завдки ейсам і виграла! Катрина - молодець!
    Катерина - молодець!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.01.2020 13:56
    +9
    Конечно в топ 20 мы Бондаренко не увидим, но в топ 100 ей под силу войти!!!!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 09.01.2020 13:54
    +7
    Пропала своя подача,плюс сил на третий матч не хватило-в целом очень хорошо выступила
    Alehandro
    online
      Alehandro, 09.01.2020 13:53
    +11
    По игре даже лучше чешки выглядела. Но Плишкова не просто подаёт - она гвозди вбивает)) такой подаче тяжело противостоять... Но прогресс за меньше чем полгода очевиден. Поднять физику, пару кг ещё скинуть, добавить мобильности в ножки и вполне себе достойно смотреться будет на корте. Удачи Кате
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:51
    +11
    Плішкова завдки ейсам і виграла! Катрина - молодець!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.01.2020 13:47
    +20
    Вполне достойно! Так что те кто писал что Бондаренко зря вернулась были неправы!!!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.01.2020 13:45
    +11
    уступила,хотя боролась, но у соперницы сил и мощи было побольше
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.01.2020 13:47
    +20
    Вполне достойно! Так что те кто писал что Бондаренко зря вернулась были неправы!!!!!
    Alehandro
    online
      Alehandro, 09.01.2020 13:53
    +11
    По игре даже лучше чешки выглядела. Но Плишкова не просто подаёт - она гвозди вбивает)) такой подаче тяжело противостоять... Но прогресс за меньше чем полгода очевиден. Поднять физику, пару кг ещё скинуть, добавить мобильности в ножки и вполне себе достойно смотреться будет на корте. Удачи Кате
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:51
    +11
    Плішкова завдки ейсам і виграла! Катрина - молодець!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 09.01.2020 13:45
    +11
    уступила,хотя боролась, но у соперницы сил и мощи было побольше
    ihor7003
    online
      ihor7003, 09.01.2020 13:56
    +9
    Конечно в топ 20 мы Бондаренко не увидим, но в топ 100 ей под силу войти!!!!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 09.01.2020 13:54
    +7
    Пропала своя подача,плюс сил на третий матч не хватило-в целом очень хорошо выступила
    vital
    online
      vital, 09.01.2020 14:07
    +6
    Катя великий молодець за турнір. Після паузи отримала ігрову практику у вигляді 3-х поспіль матчів. Цілком вистачить, щоб відпочити 10 днів і вдало зіграти на шлемі. Не впевнений, але швидше за все Бондаренко по захищеному рейтингу мала б в основі АО стартувати. Якщо це так, то, може й добре що Катерині не доведеться продовжувати свої виступи на поточному турнірі і перевтомлювати себе. Все ж краще і за рейтинговими очками і преміальними спробувати успішно виступити в Австралії.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:57
    +6
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 09.01.2020 13:51
    Плішкова завдки ейсам і виграла! Катрина - молодець!
    Катерина - молодець!
    yira
      yira, 09.01.2020 20:27
    +1
    vital, 09.01.2020 14:07
    Катя великий молодець за турнір. Після паузи отримала ігрову практику у вигляді 3-х поспіль матчів. Цілком вистачить, щоб відпочити 10 днів і вдало зіграти на шлемі. Не впевнений, але швидше за все Бондаренко по захищеному рейтингу мала б в основі АО стартувати. Якщо це так, то, може й добре що Катерині не доведеться продовжувати свої виступи на поточному турнірі і перевтомлювати себе. Все ж краще і за рейтинговими очками і преміальними спробувати успішно виступити в Австралії.
    А чого сумніватися?😉 В основі.
    Катя по SR - 85
    Доречі, Кеті Боултер теж по SR, і теж 85.
    Ну і по діючому рейту Соррибес Тормо на 85 місці.
    Так що, тіснувато там😀
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 09.01.2020 20:46
    0
    нормально, в сотку би мала повернутися, а далі - по обстановці