Ястремська заявилася на турнір в Дубаї, а Світоліна – ні

Турнір WTA в Дубаї пройде в 2020 році з 17 по 22 лютого

Ястремська заявилася на турнір в Дубаї, а Світоліна – ні
© Twitter. Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська заявилася на турнір WTA в Дубаї, який пройде з 17 по 22 лютого. Він в цьому році має категорію Premier.
 
У минулому сезоні Ястремська програла в першому турі змагань.
 
Раніше повідомлялося, що в ОАЕ не зіграє Еліна Світоліна, яка завоювала на цьому турнірі два титули. Швидше за все, лідер українського тенісу вирішила в той тиждень взяти паузу, оскільки увійшла до заявки збірної України на матчі Кубка Федерації в Таллінні.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sv_2000
      sv_2000, 09.01.2020 09:54
    -1
    Alehandro, 08.01.2020 22:03
    После первой за 2 месяца игры уже берёт паузу... похоже, взяв 2 гейма в матче с Коллинз, Эличка сильно устала)
    Так ведь кубок Федерации. Посчитала, что на том отрезке сезона не стоит себя загонять. Значит, ответственно собирается подойти к КФ... Ась?
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.01.2020 22:42
    +2
    Чет у Элины не так с подготовкой к сезону
    Видео |
      Видео |, 08.01.2020 22:39
    +1
    Alehandro, 08.01.2020 22:03
    После первой за 2 месяца игры уже берёт паузу... похоже, взяв 2 гейма в матче с Коллинз, Эличка сильно устала)
    не больше чем вы на диванчике
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 08.01.2020 22:28
    -2
    Давайте не будем забывать, что почти все ведущие теннисисты и женщины тоже, играют на тотализаторе, многие неожиданные и быстрые поражения на турнирах, имеют под собой очень не хилую денежную составляющую...
    Alehandro
      Alehandro, 08.01.2020 22:03
    +4
    После первой за 2 месяца игры уже берёт паузу... похоже, взяв 2 гейма в матче с Коллинз, Эличка сильно устала)
    Alehandro
      Alehandro, 08.01.2020 22:03
    +4
    После первой за 2 месяца игры уже берёт паузу... похоже, взяв 2 гейма в матче с Коллинз, Эличка сильно устала)
    Александр Ад
      Александр Ад, 08.01.2020 22:42
    +2
    Чет у Элины не так с подготовкой к сезону
    Видео |
      Видео |, 08.01.2020 22:39
    +1
    Alehandro, 08.01.2020 22:03
    После первой за 2 месяца игры уже берёт паузу... похоже, взяв 2 гейма в матче с Коллинз, Эличка сильно устала)
    не больше чем вы на диванчике