Інтер в гостях впевнено обіграв Наполі

Міланці продовжують лідирувати в турнірній таблиці

3274
2
Центральний матч 18-го туру італійської Серії А між «Наполі» і «Інтером» завершився переконливою перемогою гостей. Міланська команда перемогла з рахунком 3:1.

Вже до 33-й хвилині гості вели в рахунку 2:0. Щоправда, неаполітанці зуміли до перерви скоротити рахунок - 2:1.

Однак після перерви Мартінес встановив остаточний рахунок - 3:1. Відзначимо також цікаву статистику жовтих карток. Всі 6 були показані гостям. 2 отримали гравці, що вийшли в основі, 2 - ті, що з'явилися після замін. Еспозіто заробив «гірчичник», перебуваючи на лавці запасних, а ще попередження заробив головний тренер «Інтера» Антоніо Конте.

1:3 - і «Інтер» повернувся на першу сходинку турнірної таблиці, набравши 45 очок. У суботу команда прийматиме «Аталанту». «Наполі» з 24-ма балами залишається на 8-му місці. 11 січня неаполітанці їдуть в гості до «Лаціо».