ОФІЦІЙНО: Будківський перейшов у Десну

Ще один гравець «Зорі» перебрався в чернігівський клуб

ОФІЦІЙНО: Будківський перейшов у Десну
© ФК Десна Чернігів. Пилип Будківський
Чернігівська «Десна» на офіційному сайті оголосила про перехід нападаючого луганської «Зорі» Пилипа Будківського. Про умови угоди не повідомляється.
 
27-річний форвард приєднається до команди Олександра Рябоконя 10 січня. У нинішньому сезоні Будківський провів за «Зорю» 16 матчів у всіх турнірах, в яких забив один м'яч.
 
Відзначимо, що після 18 турів «Десна» займає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ. Відставання від третьої позиції, на якій «Зоря», становить одне очко.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Десна

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    azl
      azl, 06.01.2020 19:24
    +5
    Дай Бог, конечно, чтобы Филипп в Десне заиграл, но что-то есть сомнения. Очень уж он деревянный. Ладно бы в Заре не заладилось после возвращения, но ведь и до возвращения он 1 гол за 1,5 года забил в разных клубах.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 06.01.2020 19:19
    -1
    Бери боже, що меня не гоже)
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 06.01.2020 18:48
    -2
    Филиппова теперь в оренду можна взять...или кого-то с молодёжки дк...
    Desna777
      Desna777, 06.01.2020 18:12
    0
    А най йому... Шо це робиться?
    Хіба може Рябоконь його перезавантажить
    REALIST
    online
      REALIST, 06.01.2020 17:36
    +10
    Дуб дубом... най йде... От тільки при втраті Русина, потрібен ще хоча б 1 форвард.... Сподіваюсь Селекція ЗЛ знайде недороге й ефективне підсилення!
    ARTA LC
      ARTA LC, 06.01.2020 17:35
    +3
    trasher87 trasher87, 06.01.2020 17:13
    Ше происходит?
    Минус 3 игрока
    Да не творить кипишу. Ні шо не відбуваєтсья... Пилипу вдачи та здоров`я! Але він не вписується до стратегічної концепціїї гри головного тренера. Це вбачалося і по першій частині першості.
    y-grec
    y-grec, 06.01.2020 17:16
    +1
    y-grec, 06.01.2020 17:15
    Значить Домбровський скоріше за все піде в Олімпік
    Вибачаюся, не Домбровський, а Дегтярьов
    y-grec
    y-grec, 06.01.2020 17:15
    -1
    Значить Домбровський скоріше за все піде в Олімпік
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.01.2020 17:13
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ше происходит?
    Минус 3 игрока
    REALIST
    online
      REALIST, 06.01.2020 17:36
    +10
    Дуб дубом... най йде... От тільки при втраті Русина, потрібен ще хоча б 1 форвард.... Сподіваюсь Селекція ЗЛ знайде недороге й ефективне підсилення!
    azl
      azl, 06.01.2020 19:24
    +5
    Дай Бог, конечно, чтобы Филипп в Десне заиграл, но что-то есть сомнения. Очень уж он деревянный. Ладно бы в Заре не заладилось после возвращения, но ведь и до возвращения он 1 гол за 1,5 года забил в разных клубах.
    ARTA LC
      ARTA LC, 06.01.2020 17:35
    +3
    trasher87 trasher87, 06.01.2020 17:13
    Ше происходит?
    Минус 3 игрока
    Да не творить кипишу. Ні шо не відбуваєтсья... Пилипу вдачи та здоров`я! Але він не вписується до стратегічної концепціїї гри головного тренера. Це вбачалося і по першій частині першості.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.01.2020 17:13
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ше происходит?
    Минус 3 игрока
    y-grec
    y-grec, 06.01.2020 17:16
    +1
    y-grec, 06.01.2020 17:15
    Значить Домбровський скоріше за все піде в Олімпік
    Вибачаюся, не Домбровський, а Дегтярьов
    Desna777
      Desna777, 06.01.2020 18:12
    0
    А най йому... Шо це робиться?
    Хіба може Рябоконь його перезавантажить