04.01.2020, FT   ТВ-трансляція:

Барселона випустила перемогу над Еспаньолом в каталонському дербі

Голи Суареса і Відаля принесли «Барсі» лише нічийний результат

© Twitter
4 січня відбулися матчі 19-го туру іспанської Ла Ліги. «Еспаньол» і «Барселона» розійшлися миром з рахунком 2:2. У каталонському дербі «Барса» випустила перемогу на останніх хвилинах поєдинку. З 75-ї хвилини команда грала в меншості, коли був вилучений де Йонг.

Турнірну таблицю очолюють: «Барселона» і «Реал» Мадрид (по 40 очок), далі йдуть «Атлетіко» і «Севілья» (по 35), «Реал Сосьєдад», «Валенсія» (по 31).

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга

19-й тур, 4 січня

«Еспаньол» – «Барселона» – 2:2

Голи: Давід Лопес, 23 (1:0). Суарес, 50 (1:1). Відаль, 59 (1:2). У Лей, 88 (2:2).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!