«Молотобійці» зазнали дев'ятої поразки в останніх дванадцяти матчах

3218
2
twitter.com/westham
У матчі 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Вест Хем», в складі якого був відсутній Андрій Ярмоленко, на своєму полі поступився «Лестеру» з рахунком 1:2. Таким чином, «молотобійці» зазнали дев'ятої поразки в останніх дванадцяти матчах і всього на одне очко випереджають «Астон Віллу», що знаходиться в зоні вильоту.

Гості швидко могли повести в рахунку, але Грей на 11-й хвилині не реалізував пенальті, призначений за порушення правил Фабіанскі на Іхеаначо. Польський голкіпер реабілітувався за помилку, відбивши удар суперника. Досить нудний перший тайм несподівано завершився двома результативними атаками, в яких суперники обмінялися голами, спочатку головою після скидки Переса точно пробив Іхеаначо, а через кілька хвилин Андерсон прострілив у центр штрафної, звідки ударом низом рахунок зрівняв Форнальс. Розв'язка наступила після перерви, на 56-й хвилині гості провели відмінну контратаку, Перес проникаючою передачею вивів в штрафну Грея, який пробив точно в дальній від Фабіанскі кут. Відігратися шансів у «Вест Хема» практично не було.

Англійська Прем'єр-ліга. 20-й тур

«Вест Хем» - «Лестер» - 1:2

Форнальс (44) - Іхеаначо (39), Грей (56)

Фабіанскі (9), Райс (77)

Незабитий пенальті: Грей (11, воротар)

«Вест Хем»: Фабіанскі - Фредерікс, Бальбуена, Діоп,  Масуаку - Райс, Санчес (Снодграсс, 61) - Форнальс, Лансіні (Аеті, 70), Андерсон - Аллер (Антоніо, 54)

«Лестер»: Шмейхель - Джастін, Морган, Еванс, Фукс - Чодурі, Менді (Ндіді, 69) - Олбрайтон, Перес (Медісон, 63), Грей (Барнс, 83) - Іхеаначо

Футбол | 11 травня 2024, 00:40 0

10 травня жиронці зіграли внічию з «Алавесом» (2:2) у 35-му турі Ла Ліги 2023/24