Тоттенгем – Челсі – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку вісімнадцятого туру Англійської Прем’єр-ліги

Тоттенгем – Челсі – 0:2. Текстова трансляція матчу
© tottenhamhotspur.com

Английская Премьер-лига. 18-й тур.

Тоттенхэм – Челси – 0:2

 Вілліан, 12, 45+4 (пен.)

 Зума, 31, Ковачич, 43, Рюдигер, 78 – Алли, 43, Гассаніга, 45+3, Сиссоко, 57, Алдервейрельд, 67

 Сон, 62 (неспортивна поведінка)

Тоттенгем: Гассаніга – Вертонген (Роуз, 74), Алдервейрельд, Санчес, Орьє – Сіссоко, Дайєр (Эріксен, 46) – Сон, Аллі, Моура (Ндомбеле, 74) – Кейн.

Запасні: Ворм, Фойт, Уінкс, Ло Чельсо.

Челсі: Аррісабалага – Томорі, Рюдигер, Зума – Алонсо, Ковачіч (Жоржиньо, 68), Канте, Аспіликуета (Джеймс, 80) – Маунт, Вілліан – Абрахам (Батшуаї, 80).

Запасні: Кабальєро, Крістенсен, Пулішич, Хадсон-Одої.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Уайтеншо, Англія)

Стадіон: «Тоттенгем Хотспур» (Лондон, Англія)

Наші оцінки:

   

Заміни Тоттенгем: Еріксен – 4,5, Ндомбеле – 4,5, Роуз – 4,5.

Заміни Челсі: Жоржиньо – 5,5, Джеймс – б/а, Батшуаї – б/а.

У неділю, 22-го грудня, відбудеться поєдинок вісімнадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонські «Тоттенгем» і «Челсі». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Тоттенгем Хотспур», початок о 18:30.
 
Поєдинки між «пенсіонерами» і «шпорами» рідко проходили без відчутного емоційного напруження від самого першого протистояння, датованого 18-м грудня 1909 року. Незважаючи на те, що клуби довгий час дотримувалися нейтрального статусу між собою, сезон 2015/16 позбавив зіткнення цих сил «миролюбного» контексту. Саме «Челсі» тоді позбавив «Тоттенгем» можливості зачепитися за чемпіонське звання в бойовому поєдинку, який після завершення назвуть «Битва при Стемфорд Брідж» (2:2). З тих пір команда з північного Лондона так близько не підбиралася до можливого успіху на внутрішній арені. І тим паче не до думок про чемпіонство в стані «Тоттенгема» в цьому сезоні. Відставання від «Ліверпуля» вже налічує 26 пунктів, але ж не завершене ще й перше коло. Ситуація у колективу Френка Лемпарда бачиться більш виграшною, однак «Челсі» не знає перемог вже два поєдинки поспіль.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Тоттенгемом» і «Челсі». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 20:31
    +1
    УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 19:55
    Все кого Моуриньо забраковал будучи тренером Челси и МЮ, передают ему привет. Перед этим Рэшфорд дважды привет передал, а сегодня Вилльян
    забраковал, ты серьёзно? при виллиане выгнали салаха в рому.
    jetcrow
      jetcrow, 22.12.2019 20:00
    +1
    А кто пояснит, почему Маунт капитанит в Челси? Команда голосует за кэпа? Или он вицекапитан?
    Trollface
    online
      Trollface, 22.12.2019 19:55
    +1
    Сон молодец, отдыхай. Тренер сейчас накидает
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 19:55
    +1
    Все кого Моуриньо забраковал будучи тренером Челси и МЮ, передают ему привет. Перед этим Рэшфорд дважды привет передал, а сегодня Вилльян
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 19:53
    +1
    я уж было подумал виллиан второй гол с игры забил, но нет, всё нормально, это не забивной футболист.
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 22.12.2019 19:48
    +1
    Маур бывшим сливает, а так побеждает ))
    Trollface
    online
      Trollface, 22.12.2019 19:16
    0
    Деле Але, кусок дерьма так играть
    Trollface
    online
      Trollface, 22.12.2019 19:12
    +1
    Тотенхем никакой ,как и тренер.
    Vasyl1972
      Vasyl1972, 22.12.2019 19:07
    +1
    а у тоттенхема тренер є,скільки буде лажати Орье?
    digsum
    online
      digsum, 22.12.2019 18:47
    +1
    А Челси тем временем трансферный бан то ли сняли, то ли смягчили
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 22.12.2019 18:43
    +2
    Ох красава Виллиан
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 22.12.2019 18:43
    +2
    Ох красава Виллиан
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 20:31
    +1
    УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 19:55
    Все кого Моуриньо забраковал будучи тренером Челси и МЮ, передают ему привет. Перед этим Рэшфорд дважды привет передал, а сегодня Вилльян
    забраковал, ты серьёзно? при виллиане выгнали салаха в рому.
    jetcrow
      jetcrow, 22.12.2019 20:00
    +1
    А кто пояснит, почему Маунт капитанит в Челси? Команда голосует за кэпа? Или он вицекапитан?
    Trollface
    online
      Trollface, 22.12.2019 19:55
    +1
    Сон молодец, отдыхай. Тренер сейчас накидает
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.12.2019 19:55
    +1
    Все кого Моуриньо забраковал будучи тренером Челси и МЮ, передают ему привет. Перед этим Рэшфорд дважды привет передал, а сегодня Вилльян
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 19:53
    +1
    я уж было подумал виллиан второй гол с игры забил, но нет, всё нормально, это не забивной футболист.
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 22.12.2019 19:48
    +1
    Маур бывшим сливает, а так побеждает ))
    Trollface
    online
      Trollface, 22.12.2019 19:12
    +1
    Тотенхем никакой ,как и тренер.
    Vasyl1972
      Vasyl1972, 22.12.2019 19:07
    +1
    а у тоттенхема тренер є,скільки буде лажати Орье?
    digsum
    online
      digsum, 22.12.2019 18:47
    +1
    А Челси тем временем трансферный бан то ли сняли, то ли смягчили
    Trollface
    online