Ліверпуль виграв клубний чемпіонат світу, перемігши Фламенго

Єдиний гол у матчі був забитий у додатковий час

Ліверпуль виграв клубний чемпіонат світу, перемігши Фламенго
Нарешті «Ліверпуль» завоював свій перший значимий міжконтинентальний трофей! У фіналі клубного чемпіонату світу «червоні» здолали бразильський «Фламенго».
 
Англійський клуб кілька разів впритул підходив до заповітного титулу. Але кожен раз щось не складалося. Двічі, в 1981-му і 1984-му, команда поступалася. Причому в 1981-му - без шансів все тому ж «Фламенго», з рахунком 0:3. Потім - аргентинському «Індепендьєнте» (0:1). Відзначимо, що раніше через «конфлікт Фолклендських островів» англійський клуб і зовсім не приймав участі в Міжконтинентальному кубку. А в «нові часи» в фіналі КЧМ-2005 мінімально поступився бразильському «Сан-Паулу». Разом - 3 (або 4, з огляду на незіграний) фінали - і навіть жодного забитого м'яча!
 
Однак команда Юргена Клоппа має своє обличчя. Яке не збирається втрачати ні перед ким. Тож «Ліверпуль» з перших хвилин фіналу  у Досі понісся вперед і до 10-й хвилині мав три відмінних можливості відкрити рахунок. На жаль - удари Фірміно, Салаха і Александера-Арнольда пройшли повз ціль. Після цього бразильська команда відсунула гру від своїх воріт. Тому перший тайм завершився без забитих м'ячів - 0:0.
 
Другий почався за абсолютно схожим сценарієм. Фірміно і Салах протягом трьох хвилин могли відкрити рахунок - на жаль, їх удари виявилися неточними. І тут же Аліссон потягнув непростий удар Габріела. А далі - знову рівна гра. 11:10 за ударами на користь «Ліверпуля» за 90 хвилин основного часу, з них 2:2 - у площину.
 
Разом - 0:0, і здавалося, що над «Ліверпулем» лежить щось подібне прокляттю Бели Гуттманна (той, нагадаємо, пообіцяв, що «Бенфіка» не виграє жодного єврокубка за 100 років. З тих пір команда відкрила пам'ятник своєму легендарному тренеру, гравці ходили молитися - але 8 єврокубкових фіналів португальський клуб програв; час є до 2062-го).
 
Проте команда Юргена Клоппа показала, що у неї є... Є все для перемоги над будь-яким суперником. На 9-й хвилині овертайму Мане, падаючи, віддав пас на хід Фірміно, а той не пошкодував співвітчизників, відправивши м'яч у сітку - 1:0!
 
На більше «Фламенго» не вистачило. Вже що-що, а стояти насмерть своїх підопічних Юрген Клопп навчив. Мало того: додатковий час завершився з показником 7:4 по ударах на користь «червоних», при цьому по влучнанням у площину було 4:0.
 
У підсумку «Ліверпуль» завоював свій перший трофей міжнародного рангу. У Клоппа трофей такого калібру - теж перший в кар'єрі. Додамо, що німець при цьому (переможець Ліги чемпіонів, Суперкубка УЄФА і клубного чемпіонату світу) ще не ставав чемпіоном Англії. Але, схоже, і цей титул від нього нікуди не подінеться.
 
Клубний чемпіонат світу. Фінал.
 
«Ліверпуль» – «Фламенго» – 1:0

 Роберто Фірміно (99).

 Садіо Мане (45+1), Мохамед Салах (81), Роберто Фірмиіо (100), Джеймс Мілнер (105) - Дієго (112).
 
«Ліверпуль»: Аліссон Бекер - Ендрю Робертсон, Трент Александер-Арнольд, Джозеф Гомес, Вірджіл ван Дейк - Набі Кейта (Джеймс Мілнер, 100), Джордан Хендерсон, Алекс Окслейд-Чемберлен (Адам Лаллана, 75) - Садіо Мане, Роберто Фірміно (Дивок Орігі, 106), Мохамед Салах (Шердан Шакірі, 120 + 1).
 
«Фламенго»: Дієго Алвес - Родріго Кайо, Рафінья, Філіпе Луїс, Пабло Марі, Жерсон (Лінкольн, 102) - Вілліан Арау (Орландо Берріо, 120), Хіорхьян де Арраскаета (Вітіну, 77), Евертон Рібейро (Дієго, 82) - Бруно Енріке, Габріел.
 
Стадіон: «Халіфа Інтернейшнл» (Доха, Катар).
 
Арбітр: Абдулрахман Аль-Джассим (Катар).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Evil
      Evil, 22.12.2019 13:00
    0
    kvlad200760, 21.12.2019 23:41
    Радий за Клоппа!Один з не багатьох топ-тренерів якому я симпатизую!
    Вадо Юрген тебе не даст потому что он нормальной ориентации сколько бы ты не симпозировпл ему
    Bolshoi
      Bolshoi, 22.12.2019 09:35
    +1
    А где сильнейший в мире МС?
    lgpaladin
      lgpaladin, 22.12.2019 06:54
    +4
    _NATSGUL_, 21.12.2019 23:14
    Ну, такое ... Конечно, что выиграла снова Европа я рад, но уж очень тяжко. Другие победители ЛЧ разносили всех соперников в пух и прах на этом турнире, а тут на тоненького.
    не забывайте против кого играл Ливерпуль -
    против европейского тренера и европейских звезд в составе
    игра была до первого гола
    tima fialko
      tima fialko, 22.12.2019 05:28
    +1
    Бразильці молодці-бились до кінця.Але перевага в класі "Ліверпуля",була очевидною.Клопп справді створив машину для перемог.
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 22.12.2019 03:30
    +2
    Ливерпуль по праву самый титулованый клуб Англии!
    klim746
      klim746, 22.12.2019 01:23
    +2
    scouser, 22.12.2019 01:07
    не 2 матча перенесли, а 1, плюс они 17 они играли 3-4 составом матч 1/4 Кубка лиги
    Да, точно. 1. Но при этом после перелета из Катара уже в четверг матч с Лестером. "Лисы" тоже играли в субботу, но у "Ливерпуля" же был еще и полуфинал КЧМ. В общем, лишний геморрой. Оплачиваемый, но всё равно геморрой.
    За КЧМ фаны споют песни, но сейчас у команды одна цель - чемпионство. И в данный момент вояж в Катар не к месту.
    Опять же - Кубком Лиги команда, получается, уже пожертвовала. Из двух зол выбрали более престижное )))
    scouser
      scouser, 22.12.2019 01:07
    +5
    klim746, 22.12.2019 00:51
    В нынешнем формате - турнир ненужный и предсказуемый. Ливеру 2 матча в Англии перенесли ((( Из-за нашлёпок на футболках, которые будут носиться целый год.
    Ну, в 21-м вроде обещали сделать турнир из 24-х команд со всего мира: 8 от Европы, 6 из Южной Америки, по 3 от Африки, Азии, КОНКАКАФ и 1 из Океании. Может, будет покруче.
    не 2 матча перенесли, а 1, плюс они 17 они играли 3-4 составом матч 1/4 Кубка лиги
    klim746
      klim746, 22.12.2019 00:51
    -2
    В нынешнем формате - турнир ненужный и предсказуемый. Ливеру 2 матча в Англии перенесли ((( Из-за нашлёпок на футболках, которые будут носиться целый год.
    Ну, в 21-м вроде обещали сделать турнир из 24-х команд со всего мира: 8 от Европы, 6 из Южной Америки, по 3 от Африки, Азии, КОНКАКАФ и 1 из Океании. Может, будет покруче.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 22.12.2019 00:49
    +3
    nomad, 21.12.2019 22:47
    КРАСНЫЕ всех сильней в мире!
    Сильнее все ипанутые. Они так считают, а с ними никто не спорит пока они никому не мешают.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 22.12.2019 00:46
    +1
    Европа рулит, а плачущие мальчики плачут в раздевалке.
    Denmark1107
      Denmark1107, 22.12.2019 00:27
    +4
    Блицкриг не вийшов, нажаль, де могли в перші хвилини відзначитись Кейта, Фірміно, Салах...
    А потім почали водити козу, начебто думаючи, що все одно виграємо🤔🤔🤔
    А Фламенго, якщо відверто, рівня міцного середняка АПЛ. Скаузери на ІЗІ могли би вирішити всі питання за перші півгодини.
    Vasylt
      Vasylt, 21.12.2019 23:50
    -6
    Ліверпуль молодці, наскільки я зрозумів, вони прямо сьогодні грають і в чемпіонаті, проти Вест Хема
    Любомир Ковалишин
      Любомир Ковалишин, 21.12.2019 23:47
    +2
    Роберто Фірміно (Дивока орігамі, 106)
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.12.2019 23:41
    +4
    Радий за Клоппа!Один з не багатьох топ-тренерів якому я симпатизую!
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 21.12.2019 23:14
    +1
    Ну, такое ... Конечно, что выиграла снова Европа я рад, но уж очень тяжко. Другие победители ЛЧ разносили всех соперников в пух и прах на этом турнире, а тут на тоненького.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 21.12.2019 23:08
    +6
    А гол нельзя выставить?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:07
    +5
    nomad, 21.12.2019 22:52
    Уou'll never walk alone !!! Когда так запоёт рвань львовская и киевская? Вместо хрюканья сов?
    У тебя уже совы хрюкают?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:04
    0
    Предсказуемый ненужный турнир. С самого начала было ясно, что Ливерпуль выиграет
    Серж Пир
      Серж Пир, 21.12.2019 23:03
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    nomad, 21.12.2019 22:52
    Уou'll never walk alone !!! Когда так запоёт рвань львовская и киевская? Вместо хрюканья сов?
    Пока ды.рявые вроде тебя "Браво Беркут" орут и хряюкали совами на игре с Айнтрахтом
    Brian
      Brian, 21.12.2019 22:59
    +2
    Кстати почему то нет новости о победе Мчуну над бронелобым ватником Лебедем.
    MaxUa
      MaxUa, 21.12.2019 22:27
    +12
    Чуда не случилось. Ливерпуль победил. Поздравления Клоппу и команде.
    Серж Пир
      Серж Пир, 21.12.2019 23:03
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    nomad, 21.12.2019 22:52
    Уou'll never walk alone !!! Когда так запоёт рвань львовская и киевская? Вместо хрюканья сов?
    Пока ды.рявые вроде тебя "Браво Беркут" орут и хряюкали совами на игре с Айнтрахтом
    Dio Gen
      Dio Gen, 21.12.2019 22:26
    +10
    Важка, але заслужена перемога! YNWA!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 21.12.2019 23:08
    +6
    А гол нельзя выставить?
    scouser
      scouser, 22.12.2019 01:07
    +5
    klim746, 22.12.2019 00:51
    В нынешнем формате - турнир ненужный и предсказуемый. Ливеру 2 матча в Англии перенесли ((( Из-за нашлёпок на футболках, которые будут носиться целый год.
    Ну, в 21-м вроде обещали сделать турнир из 24-х команд со всего мира: 8 от Европы, 6 из Южной Америки, по 3 от Африки, Азии, КОНКАКАФ и 1 из Океании. Может, будет покруче.
    не 2 матча перенесли, а 1, плюс они 17 они играли 3-4 составом матч 1/4 Кубка лиги
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.12.2019 23:07
    +5
    nomad, 21.12.2019 22:52
    Уou'll never walk alone !!! Когда так запоёт рвань львовская и киевская? Вместо хрюканья сов?
    У тебя уже совы хрюкают?
    lgpaladin
      lgpaladin, 22.12.2019 06:54
    +4
    _NATSGUL_, 21.12.2019 23:14
    Ну, такое ... Конечно, что выиграла снова Европа я рад, но уж очень тяжко. Другие победители ЛЧ разносили всех соперников в пух и прах на этом турнире, а тут на тоненького.
    не забывайте против кого играл Ливерпуль -
    против европейского тренера и европейских звезд в составе
    игра была до первого гола
    Denmark1107
      Denmark1107, 22.12.2019 00:27
    +4
    Блицкриг не вийшов, нажаль, де могли в перші хвилини відзначитись Кейта, Фірміно, Салах...
    А потім почали водити козу, начебто думаючи, що все одно виграємо🤔🤔🤔
    А Фламенго, якщо відверто, рівня міцного середняка АПЛ. Скаузери на ІЗІ могли би вирішити всі питання за перші півгодини.
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.12.2019 23:41
    +4
    Радий за Клоппа!Один з не багатьох топ-тренерів якому я симпатизую!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 22.12.2019 00:49
    +3
    nomad, 21.12.2019 22:47
    КРАСНЫЕ всех сильней в мире!
    Сильнее все ипанутые. Они так считают, а с ними никто не спорит пока они никому не мешают.
    scouser
      scouser, 21.12.2019 22:38
    +3
    YNWA!!!
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 22.12.2019 03:30
    +2
    Ливерпуль по праву самый титулованый клуб Англии!
    klim746
      klim746, 22.12.2019 01:23
    +2
    scouser, 22.12.2019 01:07
    не 2 матча перенесли, а 1, плюс они 17 они играли 3-4 составом матч 1/4 Кубка лиги
    Да, точно. 1. Но при этом после перелета из Катара уже в четверг матч с Лестером. "Лисы" тоже играли в субботу, но у "Ливерпуля" же был еще и полуфинал КЧМ. В общем, лишний геморрой. Оплачиваемый, но всё равно геморрой.
    За КЧМ фаны споют песни, но сейчас у команды одна цель - чемпионство. И в данный момент вояж в Катар не к месту.
    Опять же - Кубком Лиги команда, получается, уже пожертвовала. Из двух зол выбрали более престижное )))
    Любомир Ковалишин
      Любомир Ковалишин, 21.12.2019 23:47
    +2
    Роберто Фірміно (Дивока орігамі, 106)
    Brian
    online
      Brian, 21.12.2019 22:59
    +2
    Кстати почему то нет новости о победе Мчуну над бронелобым ватником Лебедем.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 22.12.2019 09:35
    +1
    А где сильнейший в мире МС?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.12.2019 05:28
    +1
    Бразильці молодці-бились до кінця.Але перевага в класі "Ліверпуля",була очевидною.Клопп справді створив машину для перемог.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 22.12.2019 00:46
    +1
    Европа рулит, а плачущие мальчики плачут в раздевалке.
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 21.12.2019 23:14
    +1
    Ну, такое ... Конечно, что выиграла снова Европа я рад, но уж очень тяжко. Другие победители ЛЧ разносили всех соперников в пух и прах на этом турнире, а тут на тоненького.
    Evil
      Evil, 22.12.2019 13:00
    0
    kvlad200760, 21.12.2019 23:41
    Радий за Клоппа!Один з не багатьох топ-тренерів якому я симпатизую!
    Вадо Юрген тебе не даст потому что он нормальной ориентации сколько бы ты не симпозировпл ему