Володимир ШАРАН: «Зоря - найсильніша команда в УПЛ після Шахтаря»

Наставник «Олександрії» - про жеребкування Кубка України

Володимир ШАРАН: «Зоря - найсильніша команда в УПЛ після Шахтаря»
© ФК Олександрія. Володимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував підсумки жеребкування чвертьфіналу Кубка України, яке звело «Олександрію» з «Динамо»:

«Ми вчора з тренерським штабом якраз розмовляли на цю тему, і я відразу сказав, що нам дістанеться« Динамо ». А я рідко помиляюся. Що ж, «Динамо» так «Динамо».

З «Зорею» в Кубку дійсно ми дали можливість розкрити свій потенціал молодим виконавцям, той же Тейшейра горів бажанням грати. Це все ми враховували, і здорово, що пройшли «Зорю» на Кубок, це дуже серйозно. У чемпіонаті ми їх обіграли двічі.

Я вважаю, що після «Шахтаря», це найсильніша команда в чемпіонаті на даному етапі».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Олександрія

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 19.12.2019 01:25
    +1
    jekаfunny, 18.12.2019 23:50
    чем опустил так опустил - тем что высказал свое мнение которое не далеко от истины ? или это тебе так хочется
    Тем что всегда было принято считать Динамо Киев сильнейшим клубом после Шахтёра. И так было всегда....до недавнего времени. Я к тому веду что Динамо уже не являеться боевой еденицей коим являлся раньше, и об этом заявляют открыто, и как мне показалось даже несколько пренебрежительно.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 18.12.2019 23:50
    +2
    Brian, 18.12.2019 22:48
    Да уж......опустил так опустил народный клуб. А когда то только от одного слова "Динамо" у соперников опускались руки и они выходили на поле обречёнными. А сегодня....даже 14-я команда может на равных играть с Динамо, а перед игрой заявлять что они приехали за 3 очками.
    чем опустил так опустил - тем что высказал свое мнение которое не далеко от истины ? или это тебе так хочется
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 18.12.2019 23:49
    +4
    ну по игре в в конце года Заря была сильнее копанки , но как обычно в таком случае вмешались судейки в их очной встрече!!!
    а так Заря была самая сильная команда в УПЛ по игре на конец года
    Yuri Postol
      Yuri Postol, 18.12.2019 22:53
    -8
    шаран не треба смішити людей розказуючи про круту зорю після шахтера. .Да команда зоря непогана, але до Динамо Києва їй як до Києва рачки! Це при тому що ДИнамо зараз не на ходу,але даже так коли треба то зробить зарю.
    Brian
    online
      Brian, 18.12.2019 22:48
    +9
    Да уж......опустил так опустил народный клуб. А когда то только от одного слова "Динамо" у соперников опускались руки и они выходили на поле обречёнными. А сегодня....даже 14-я команда может на равных играть с Динамо, а перед игрой заявлять что они приехали за 3 очками.
    ppYu741111
      ppYu741111, 18.12.2019 22:06
    +3
    Почему только в УПЛ ?
    Izi_paramon
      Izi_paramon, 18.12.2019 21:56
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Охохо дно фаны ПУКАНЫ рвут жостко
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 18.12.2019 20:34
    -5
    Brian
    online
      Brian, 18.12.2019 22:48
    +9
    Да уж......опустил так опустил народный клуб. А когда то только от одного слова "Динамо" у соперников опускались руки и они выходили на поле обречёнными. А сегодня....даже 14-я команда может на равных играть с Динамо, а перед игрой заявлять что они приехали за 3 очками.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 18.12.2019 23:49
    +4
    ну по игре в в конце года Заря была сильнее копанки , но как обычно в таком случае вмешались судейки в их очной встрече!!!
    а так Заря была самая сильная команда в УПЛ по игре на конец года
    ppYu741111
      ppYu741111, 18.12.2019 22:06
    +3
    Почему только в УПЛ ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 18.12.2019 23:50
    +2
    Brian, 18.12.2019 22:48
    Да уж......опустил так опустил народный клуб. А когда то только от одного слова "Динамо" у соперников опускались руки и они выходили на поле обречёнными. А сегодня....даже 14-я команда может на равных играть с Динамо, а перед игрой заявлять что они приехали за 3 очками.
    чем опустил так опустил - тем что высказал свое мнение которое не далеко от истины ? или это тебе так хочется
    Brian
    online
      Brian, 19.12.2019 01:25
    +1
    jekаfunny, 18.12.2019 23:50
    чем опустил так опустил - тем что высказал свое мнение которое не далеко от истины ? или это тебе так хочется
    Тем что всегда было принято считать Динамо Киев сильнейшим клубом после Шахтёра. И так было всегда....до недавнего времени. Я к тому веду что Динамо уже не являеться боевой еденицей коим являлся раньше, и об этом заявляют открыто, и как мне показалось даже несколько пренебрежительно.