Хацкевич близький до того, щоб очолити Ротор, помічником буде Шацьких

Раніше фахівці працювали в київському «Динамо», але були звільнені в серпні

Хацкевич близький до того, щоб очолити Ротор, помічником буде Шацьких
© dynamo.kiev.ua. Шацьких, Лужний, Хацкевич
Білоруський фахівець Олександр Хацкевич близький до того, щоб очолити «Ротор» з Волгограда. Призначення 46-річного фахівця на посаду головного тренера волгоградського клубу практично затверджено. Він запросив в штаб свого помічника по київському «Динамо» Максима Шацьких.
 
Раніше Олександр Хацкевич займав пост головного тренера мінського і київського «Динамо», юнацької та національної збірних Білорусі, «Вітебська», а також був у тренерському штабі збірної України. Останнім місцем роботи фахівця було київське «Динамо», звідки тренер був звільнений в серпні цього року після того, як український клуб програв у кваліфікації Ліги чемпіонів «Брюгге» (0:1, 3:3).
 
Екс-форвард збірної Узбекистану Максим Шацьких до призначення асистентом Хацкевича в київському «Динамо» встиг протягом року попрацювати тренером динамівської академії «ДЮФШ «Динамо» ім. В. В. Лобановського». Київський клуб Шацьких залишив разом з Хацкевичем в серпні цього року.
 
Волгоградський «Ротор» після 25 турів з 52 очками йде на першому місці в ФНЛ, випереджаючи «Торпедо» і «Хімки» на одне і два очка, відповідно. Про звільнення попереднього головного тренера команди Ігоря Меншикова клуб повідомив вже після початку зимової паузи в ФНЛ. Сторони розійшлися за обопільною згодою. Ця відставка стала для «Ротора» другою за сезон. Раніше пост головного тренера залишив Павло Могилевський, який не мав ліцензії і був старшим тренером, але фактично керував командою.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Betting Insider

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 17.12.2019 18:32
    0
    Неужели он тоже *зрадник*?
    chackk
      chackk, 17.12.2019 18:02
    0
    Мордор поехал до мордора...белорусь тот же мордор только закумуфлеванный...названием их страны все обо всем говорит...узбек гастарбайтер
    iskender
      iskender, 17.12.2019 17:13
    -1
    yarmola89, 17.12.2019 15:26
    А вживати мову ватника це як?
    Спитайте російськомовних воїнів нашої армії. Я за українську, але це має бути поступово, власне так, як воно й шло - спочатку діловодство, потім кінотеатри, далі радіо і телебачення. Якщо Україна втримається, частка україномовних буде невпинно зростати з кожним роком.
    yarmola89
      yarmola89, 17.12.2019 15:26
    -3
    iskender, 17.12.2019 13:46
    Ватник не национальность, ватник - состояние души. Осуждаю любого работающего, выступающего, тренирующего, концертирующего в мордоре. Но чем известнее человек, тем больше от этого урона и вреда в информационной войне. У этих двух может и нет украинского паспорта, а может и есть, но прожив столько лет в Украине и сделав именно здесь себе имя и приличное состояние, пойдя туда на работу они именно что совершат предательство.
    А вживати мову ватника це як?
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 17.12.2019 15:03
    0
    Равшан Хацкевич и Джамшут Шацкий новые приключения гастробайтеров в парассии
    Artyom_I
      Artyom_I, 17.12.2019 13:48
    +2
    iskender, 17.12.2019 13:46
    Ватник не национальность, ватник - состояние души. Осуждаю любого работающего, выступающего, тренирующего, концертирующего в мордоре. Но чем известнее человек, тем больше от этого урона и вреда в информационной войне. У этих двух может и нет украинского паспорта, а может и есть, но прожив столько лет в Украине и сделав именно здесь себе имя и приличное состояние, пойдя туда на работу они именно что совершат предательство.
    Я тоже считаю это обычным предательством!
    iskender
      iskender, 17.12.2019 13:46
    +4
    Ватник не национальность, ватник - состояние души. Осуждаю любого работающего, выступающего, тренирующего, концертирующего в мордоре. Но чем известнее человек, тем больше от этого урона и вреда в информационной войне. У этих двух может и нет украинского паспорта, а может и есть, но прожив столько лет в Украине и сделав именно здесь себе имя и приличное состояние, пойдя туда на работу они именно что совершат предательство.
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 17.12.2019 13:15
    0
    Це і є "обличчя" продажних "спеців"
    Artyom_I
      Artyom_I, 17.12.2019 13:13
    +3
    Wvc, 17.12.2019 13:10
    Обычные гастарбайтеры.
    Гауляйтеры
    Wvc
      Wvc, 17.12.2019 13:10
    +7
    Artyom_I, 17.12.2019 12:47
    Предатели!
    Обычные гастарбайтеры.
    Artyom_I
      Artyom_I, 17.12.2019 12:47
    -2
    Предатели!
    GeloN83
      GeloN83, 17.12.2019 10:56
    +5
    нашо звільняти тренера, якщо команда займає перше місце? кацапи сказочні дов...би...
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 17.12.2019 10:31
    +1
    Буде Хач тренером Ротора то можна не надіятись на вихід у вишку)
    Wvc
      Wvc, 17.12.2019 13:10
    +7
    Artyom_I, 17.12.2019 12:47
    Предатели!
    Обычные гастарбайтеры.
    GeloN83
      GeloN83, 17.12.2019 10:56
    +5
    нашо звільняти тренера, якщо команда займає перше місце? кацапи сказочні дов...би...
    iskender
      iskender, 17.12.2019 13:46
    +4
    Ватник не национальность, ватник - состояние души. Осуждаю любого работающего, выступающего, тренирующего, концертирующего в мордоре. Но чем известнее человек, тем больше от этого урона и вреда в информационной войне. У этих двух может и нет украинского паспорта, а может и есть, но прожив столько лет в Украине и сделав именно здесь себе имя и приличное состояние, пойдя туда на работу они именно что совершат предательство.
    Artyom_I
      Artyom_I, 17.12.2019 13:13
    +3
    Wvc, 17.12.2019 13:10
    Обычные гастарбайтеры.
    Гауляйтеры
    Artyom_I
      Artyom_I, 17.12.2019 13:48
    +2
    iskender, 17.12.2019 13:46
    Ватник не национальность, ватник - состояние души. Осуждаю любого работающего, выступающего, тренирующего, концертирующего в мордоре. Но чем известнее человек, тем больше от этого урона и вреда в информационной войне. У этих двух может и нет украинского паспорта, а может и есть, но прожив столько лет в Украине и сделав именно здесь себе имя и приличное состояние, пойдя туда на работу они именно что совершат предательство.
    Я тоже считаю это обычным предательством!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 17.12.2019 10:31
    +1
    Буде Хач тренером Ротора то можна не надіятись на вихід у вишку)
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 17.12.2019 18:32
    0
    Неужели он тоже *зрадник*?
    chackk
      chackk, 17.12.2019 18:02
    0
    Мордор поехал до мордора...белорусь тот же мордор только закумуфлеванный...названием их страны все обо всем говорит...узбек гастарбайтер
    Geniyfootball1985
    online