Хацкевич може стати наставником російського Ротора

Колишній наставник «Динамо» може продовжити тренерську кар'єру в другому дивізіоні Росії

Хацкевич може стати наставником російського Ротора
© ФК Динамо Київ. Олександр Хацкевич
Білоруський тренер Олександр Хацкевич, останнім місцем роботи якого було київське «Динамо», може очолити російський «Ротор».
 
За інформацією джерела, 45-річний фахівець є одним з кандидатів на пост головного тренера «Ротора». Сторони вже ведуть діалог і близькі до досягнення угоди.
 
Нагадаємо, Хацкевич був звільнений з київського «Динамо» в серпні 2019 року. Раніше він працював з мінським «Динамо», юнацькою та національною збірними Білорусі, «Вітебськом», а також в тренерському штабі збірної України.
 
Варто відзначити, що «Ротор» є лідером турнірної таблиці Футбольної національної ліги (другий дивізіон чемпіонату Росії). В активі команди 52 очки в 25 матчах.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Чемпіонат

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 12.12.2019 16:18
    0
    Forever_young_12, 12.12.2019 16:15
    Верните Хацыка назад в Даунамо. Плять Михайличенко сделал такую стрёмную команду, что без слёз смотреть невозможно. Ужжжжжжжжжоооооооос!!!
    Такую стремную команду начинал строить как раз таки Хацкевич. Если скучаешь по нему найти сам
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 12.12.2019 16:15
    -2
    Верните Хацыка назад в Даунамо. Плять Михайличенко сделал такую стрёмную команду, что без слёз смотреть невозможно. Ужжжжжжжжжоооооооос!!!
    Kevko
    online
      Kevko, 12.12.2019 16:12
    +1
    Если правда, то это отражение того, какого уровня люди занимают тренерские должности в Динамо
    Serhiy (Миколаїв)
      Serhiy (Миколаїв), 12.12.2019 15:27
    +2
    Туда ему и дорога.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.12.2019 14:34
    +2
    еще и Ротор утопит
    Palych1
      Palych1, 12.12.2019 13:51
    -1
    пусть не торопится, сегодня Лесика скорее всего уволят
    GeloN83
      GeloN83, 12.12.2019 13:30
    +2
    не має слів...
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.12.2019 13:14
    +6
    это больше подходит к его уровню
    футфан
      футфан, 12.12.2019 13:14
    +6
    В Динамо Брест не пройшов співбесіду???
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.12.2019 13:12
    +7
    Бедный Ротор
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 12.12.2019 13:11
    -1
    ДК одні "слівкі" продукує - все що не потрібне в нормальному чемпіонаті "зливають" на російсько-білоруський - Мілєвський, Хац, і т.д.
    зарано Сурок його звільнив, а міг би і якусь копійчину заробити, якщо не ДК то принаймі вірджінський офшор
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 12.12.2019 12:58
    +5
    Ну приблизно такий рівень фізрука а в лесика ще нижчий...
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.12.2019 12:53
    +14
    Стоит отметить, что «Ротор» является лидером турнирной таблицы Футбольной национальной лиги
    Теперь уже не будет им)
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.12.2019 12:53
    +14
    Стоит отметить, что «Ротор» является лидером турнирной таблицы Футбольной национальной лиги
    Теперь уже не будет им)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 12.12.2019 13:12
    +7
    Бедный Ротор
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.12.2019 13:14
    +6
    это больше подходит к его уровню
    футфан
      футфан, 12.12.2019 13:14
    +6
    В Динамо Брест не пройшов співбесіду???
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 12.12.2019 12:58
    +5
    Ну приблизно такий рівень фізрука а в лесика ще нижчий...
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 12.12.2019 15:27
    +2
    Туда ему и дорога.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 12.12.2019 14:34
    +2
    еще и Ротор утопит
    GeloN83
      GeloN83, 12.12.2019 13:30
    +2
    не має слів...
    Kevko
    online
      Kevko, 12.12.2019 16:12
    +1
    Если правда, то это отражение того, какого уровня люди занимают тренерские должности в Динамо
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 12.12.2019 16:18
    0
    Forever_young_12, 12.12.2019 16:15
    Верните Хацыка назад в Даунамо. Плять Михайличенко сделал такую стрёмную команду, что без слёз смотреть невозможно. Ужжжжжжжжжоооооооос!!!
    Такую стремную команду начинал строить как раз таки Хацкевич. Если скучаешь по нему найти сам