Мирон МАРКЕВИЧ: «Зеніт - це не команда. Шахтар - інша справа»

Відомий тренер - про суперника «Шахтаря» в Лізі Європи

Мирон МАРКЕВИЧ: «Зеніт - це не команда. Шахтар - інша справа»
© УАФ. Мирон Маркевич

Сьогодні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, яке відправило в суперники «Шахтарю» «Бенфіку».

Глава комітету національних команд УАФ Мирон Маркевич поділився своєю думкою з приводу «Бенфіки»:

- Не найкращий варіант. У них буде тривати чемпіонат, тому вони будуть в тонусі. Вилетіли з Ліги чемпіонів, тому всі сили кинуть на Лігу Європи. У Португалії завжди важко грати. Я це колись відчув на собі.

Складно щось зараз говорити, тому що невідомо, яким буде «Шахтар». Не знаю, як щодо посилення, але головне, щоб ніхто не пішов, щоб всі залишилися. Як буде - подивимося.

- В останньому турі ЛЧ «Бенфіка» розгромила «Зеніт». Наскільки доречне порівняння російського клубу з «Шахтарем»?
- «Зеніт», я вважаю - це не команда. Там є серйозні гроші, є хороші футболісти, але вони програють всім. У чемпіонаті Росії щось там хизуються, а в Європі - просто ніякі. Порівнювати нічого. Бюджет «Зеніту» рази в два-три більший, ніж у «Бенфіки», але там немає характеру. «Шахтар» - інша справа.

- Перший матч гірники проведуть на своєму полі. Це ще один мінус?
- Так, це теж не кращий варіант. Найголовніше: в якому стані буде перебувати «Шахтар» і чи відбудуться кадрові зміни. Потрібно посилення, тому що командна гра в обороні дуже слабенька. Головний тренер повинен над цим попрацювати. Уже не перший рік «Шахтар» пропускає по 20-25 м'ячів. Це смішно.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(135 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andriy Dotsenko
      Andriy Dotsenko, 17.12.2019 07:14
    +1
    Не знаю шо там меле Богданич, але шо в одних, шо в других, захист одинаковий - прохідний двір.
    Роман Reader
      Роман Reader, 17.12.2019 03:10
    +4
    Алекс Морган, 16.12.2019 20:57
    Зеніт ніколи не був командою рівня Ліги Чемпіонів! А от Бенфіка команда високого класу рівня Шахти! Дуже цікаве протистояння буде 50/50%
    Я бы сказал 60 % на 40% в пользу Бенфики. Против португальцев мы плохо играем. Бенфика сейчас на ходу, в хорошей форме. У них чемпионат в полном разгаре будет, и они будут в тонусе. Шансы не большие у Шахтера. Если честно в проход дальше их не верю.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:16
    0
    Маркевич хочет на работу в ахметовец?) парашинцы в полтора раза дешевле Бенфы))) а сколько там пилят бабла на них..это уже другой вопрос...может и в сто раз больше....это параша всё-таки)
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 17.12.2019 01:36
    +3
    Ох и Мирон, опустил ниже плинтуса зенитушку вместе с яриком
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 17.12.2019 00:18
    0
    В шахтер рвется ,что то красиво стелится
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.12.2019 22:31
    +4
    А в чем разница между командами можно узнать, объективно только?
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.12.2019 21:09
    0
    ihor7003, 16.12.2019 20:19
    Если Тайсон останется, то командная игра точно не улучшится
    Эта проблема легко решаема скамейкой запасных, либо экскурсией в зоопарк.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 16.12.2019 20:57
    +8
    Зеніт ніколи не був командою рівня Ліги Чемпіонів! А от Бенфіка команда високого класу рівня Шахти! Дуже цікаве протистояння буде 50/50%
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 16.12.2019 20:40
    0
    ihor7003, 16.12.2019 20:19
    Если Тайсон останется, то командная игра точно не улучшится
    та надо спихнуть его за лямов 15-20 если получиться и купить молодого апз типа него же
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 16.12.2019 20:26
    +6
    Весною побачимо, хто команда, а хто ні!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 16.12.2019 20:19
    +5
    Если Тайсон останется, то командная игра точно не улучшится
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 16.12.2019 20:57
    +8
    Зеніт ніколи не був командою рівня Ліги Чемпіонів! А от Бенфіка команда високого класу рівня Шахти! Дуже цікаве протистояння буде 50/50%
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 16.12.2019 20:26
    +6
    Весною побачимо, хто команда, а хто ні!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 16.12.2019 20:19
    +5
    Если Тайсон останется, то командная игра точно не улучшится
    Роман Reader
      Роман Reader, 17.12.2019 03:10
    +4
    Алекс Морган, 16.12.2019 20:57
    Зеніт ніколи не був командою рівня Ліги Чемпіонів! А от Бенфіка команда високого класу рівня Шахти! Дуже цікаве протистояння буде 50/50%
    Я бы сказал 60 % на 40% в пользу Бенфики. Против португальцев мы плохо играем. Бенфика сейчас на ходу, в хорошей форме. У них чемпионат в полном разгаре будет, и они будут в тонусе. Шансы не большие у Шахтера. Если честно в проход дальше их не верю.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.12.2019 22:31
    +4
    А в чем разница между командами можно узнать, объективно только?
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 17.12.2019 01:36
    +3
    Ох и Мирон, опустил ниже плинтуса зенитушку вместе с яриком
    Andriy Dotsenko
      Andriy Dotsenko, 17.12.2019 07:14
    +1
    Не знаю шо там меле Богданич, але шо в одних, шо в других, захист одинаковий - прохідний двір.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 17.12.2019 02:16
    0
    Маркевич хочет на работу в ахметовец?) парашинцы в полтора раза дешевле Бенфы))) а сколько там пилят бабла на них..это уже другой вопрос...может и в сто раз больше....это параша всё-таки)
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 17.12.2019 00:18
    0
    В шахтер рвется ,что то красиво стелится
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.12.2019 21:09
    0
    ihor7003, 16.12.2019 20:19
    Если Тайсон останется, то командная игра точно не улучшится
    Эта проблема легко решаема скамейкой запасных, либо экскурсией в зоопарк.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 16.12.2019 20:40
    0