Sport.ua зібрав найцікавіші події 18-го туру Премєр-ліги в статистичному розрізі

2296
0
ФК Шахтар Донецьк
«Шахтар» бере гору над «Зорею» назагал 5-й раз поспіль (м'ячі 11-4), а в гостях - 4-й (м'ячі 7-1).
Гірники забивають луганчанам 16 ігор поспіль, а на полі чорно-біло-червоних - 20.
Загальна безпрограшна серія помаранчево-чорних досягає 47 матчів (+40=7), а виїзна - 23-х (+21=2).
«Шахтар» забиває в гостях 12 ігор поспіль.
Марлос стає 9-м гравцем гірників, який забив 50 м'ячів у чемпіонатах України.
Жуніор Мораес, який на 396-й хвилині перервав домашню суху серію «Зорі», 12-й раз вражає ворота луганчан (ЧУ - 10, КУ - 2). 6 разів він «карав» чорно-біло-червоних в рядах «Шахтаря», 4 - «Динамо», 2 - донецького «Металурга».
Жуніор Мораес оновлює свій же рекорд чемпіонатів, забивши 8-й грудневий м'яч в УПЛ.
Жуніор Мораес стає 4-м гравцем, який 15 разів відзначився в осінній частині сезону, і 7-м, який забив 20 голів за календарний рік.
Помаранчево-чорні реалізовують 5-й пенальті поспіль.
«Зоря», як і раніше, не визнає мирових в домашніх баталіях з «Шахтарем» (+2-19).
Богдан Леднєв на 357-й хвилині перериває безгольову серію луганчан в поєдинках з донеччанами на своєму полі.
Олексій Михайличенко святкує 60-ю вікторію в чемпіонатах України на посту головного тренера «Динамо».
200-й матч в кар'єрі на клубному рівні проводить Віталій Буяльський (ЧУ - 133, КУ - 15, СК - 4, ЄК - 48), 50-й в рядах біло-синіх - Артем Шабанов (ЧУ - 37, КУ - 3, ЄК - 10).
Динамівці 10-й раз грають на «нуль» в сезоні-2019/20.
«Десна» зазнає 20-ї поразки у своєму 50-му матчі в елітному дивізіоні.
З 7-ї спроби голкіпери сіверян виграють першу пенальтійську дуель в УПЛ.
«Олександрія» здобуває 70-ту перемогу в чемпіонатах України, в тому числі 25-ту в гостях.
Максим Третьяков на 461-й хвилині перериває безгольову виїзну серію олександрійців. А другий його м'яч у ворота дніпрян стає 100-м для чорно-жовто-зелених на чужих полях.
«Дніпро-1» зазнає 10-ї поразки в елітному дивізіоні.
50-й матч у прем'єр-лізі на тренерському посту проводить Дмитро Михайленко (+13=16-21, 49-65).
«Маріуполь» забиває «Олімпіку» у всіх 8 очних зустрічах в УПЛ.
Підопічні Олександра Бабича стають автором 10-ї вольової перемоги сезону-2019/20.
В'ячеслав Чурко стає 8-м гравцем маріупольців, який забив 15 м'ячів у чемпіонатах України.
«Олімпік» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 2-8).
Павло Лук'янчук стає автором 5-го автогола «олімпійців» в елітному дивізіоні.
«Колос», який заробив 5-ту поспіль «баранку» в гостях (м'ячі 2-14), зазнає 10-ї поразки в прем'єр-лізі.
Безнічийна серія підопічних Руслана Костишина досягає 10 ігор (+3-7).
Вадим Парамонов на 434-й хвилині перериває безгольову серію ковалівців на чужих полях.
«Ворскла» реалізовує 8-й пенальті поспіль.
Луїзау стає автором 60-го гола полтавчан у поєдинках з «левами».
«Карпати» зазнають 4-ї поразки поспіль (м'ячі 4-12).
Безвиграшна серія зелено-білих досягає 11 матчів (=3-8).
Александру Бойчук стає автором 150-го гола команд Романа Санжара у всіх офіційних турнірах (ЧУ - 133, КУ - 16, ЄК - 1).
100-й матч у чемпіонатах України проводить Заурі Махарадзе («Зоря»), 50-й - Олександр Філіппов («Десна»), 1-й - Денис Галата («Ворскла»), Назарій Нич («Львів») і Абукар Мохамед («Карпати»), який став 300-м за рахунком учасником сезону-2019/20.
10-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Богдан Леднєв, 1-й - Луїзау (в 14-й грі).
У другому клубі еліти відкриває гольовий рахунок Вадим Парамонов («Колос»).
Прем'єрний дубль робить Максим Третьяков (в 73-му матчі). При цьому другий його гол стає 16 000-м в історії українських чемпіонатів.
11-й пенальті з 14 реалізовує Марлос, 6-й з 6 - Денис Васін, 4-й з 4-х - В'ячеслав Чурко, 3-й з 3-х - Максим Третьяков.
Євген Паст з 14-ї спроби виграє першу пенальтійську дуель в УПЛ.
Першу червону картку в кар'єрі отримують Олександр Назаренко (в 18-й грі), Богдан Сарнавський (в 31-й) і Максим Лопирьонок (в 35-й).
60-й «гірчичник» заробляє для своєї команди в нинішньому сезоні Сергій Люлька («Львів»), 50-й - Богдан Михайличенко («Зоря»), Єгор Назарина («Карпати») та Олег Ільїн («Колос»).
100-й матч у чемпіонатах України проводить арбітр з Мукачевого Ярослав Козик.