08.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Карпати – Десна – 2:6. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 17-го туру Української Прем'єр-ліги

Карпати – Десна – 2:6. Текстова трансляція матчу
© fckarpaty.com
У неділю, 8-го грудня, відбудеться матч 17-го туру чемпіонату України, в якому зустрінуться «Карпати» і «Десна». Зустріч пройде у Львові на стадіоні «Україна», початок о 14.00 за київським часом.
 
Девятиматчева серія без перемог відкинула «Карпати» на саме дно турнірної таблиці. В активі команди Санжара всього 11 очок, також як і у земляків з «ФК Львова» та «Ворксли». На своєму полі «леви» обіграли тільки полтавчан, а в минулому турі  покірливо поступилися «Зорі». Однак, для «Десни» гра на «Україні», напевно, буде дуже непростою. У матчі першого кола на своєму полі чернігівці не зуміли розпечатати ворота «Карпат», задовольнившись безгольовою нічиєю. У разі перемоги у Львові «Десна» абсолютно точно підніметься на одну сходинку в турнірній таблиці, оскільки конкуренти чернігівчан «Динамо» і «Зоря» гратимуть між собою.
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Карпати» - «Десна».Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 08.12.2019 17:35
    0
    Знатный отсос карпат
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.12.2019 15:55
    +1
    Вячеслав Самойлов, 08.12.2019 15:45
    Играют (обе команды) - "с шашками наголо", без центра поля, только с двумя воротами и штрафными площадками перед ними (по принципу "вижу цель - не вижу препятствий").
    Короче, что такое центр поля - игроки узнают только по тому, когда надо мяч там ставить. А вот как в нем играть... (в защите, позиционной атаке)?
    Десне как видно этот центр и не нужен.
    ingvar1305
      ingvar1305, 08.12.2019 15:54
    +5
    Жесть...
    Карпати треба переіменувати у стадо баранів!...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 08.12.2019 15:45
    +2
    Играют (обе команды) - "с шашками наголо", без центра поля, только с двумя воротами и штрафными площадками перед ними (по принципу "вижу цель - не вижу препятствий").
    Короче, что такое центр поля - игроки узнают только по тому, когда надо мяч там ставить. А вот как в нем играть... (в защите, позиционной атаке)?
    Elblanko
    online
      Elblanko, 08.12.2019 15:45
    +4
    Omen, 08.12.2019 15:43
    Надеемся на, что Заря хотя бы ничейку вытянет с вами )

    Гуморист. Є відчуття, шо дк сьогодні відгребе...
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:43
    +4
    Elblanko, 08.12.2019 15:40
    Хльобаса, Калітвінцев... Пф... Зато у нас бєсєдін прогресує.
    Надеемся на, что Заря хотя бы ничейку вытянет с вами )
    Elblanko
    online
      Elblanko, 08.12.2019 15:40
    +5
    Хльобаса, Калітвінцев... Пф... Зато у нас бєсєдін прогресує.
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:40
    +1
    Не, это все таки КЛЮБ ) Когда они наконец-то вылетят из УПЛ. Львов оставить и норм
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:34
    0
    Давай гол Карпаты, хоть вы и конченный клюб!
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ооооо. Десна решила вернуть пеналь. Это по-джетльментски.
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 08.12.2019 14:25
    +3
    Десна выходит на 3-е место
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ещё спят, а уже 0:2
    common_sense
      common_sense, 08.12.2019 14:20
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    у дыминского тоже эпоха закончилась, судя по плачевному состоянию карпат?
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Доброе утро, Карпаты! Проснулись?
    Юрій Рибак
      Юрій Рибак, 08.12.2019 14:11
    +3
    Карпати валіть вже в 1 лігу і не мучте вболівальників.
    ingvar1305
      ingvar1305, 08.12.2019 15:54
    +5
    Жесть...
    Карпати треба переіменувати у стадо баранів!...
    Elblanko
    online
      Elblanko, 08.12.2019 15:40
    +5
    Хльобаса, Калітвінцев... Пф... Зато у нас бєсєдін прогресує.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 08.12.2019 15:45
    +4
    Omen, 08.12.2019 15:43
    Надеемся на, что Заря хотя бы ничейку вытянет с вами )

    Гуморист. Є відчуття, шо дк сьогодні відгребе...
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:43
    +4
    Elblanko, 08.12.2019 15:40
    Хльобаса, Калітвінцев... Пф... Зато у нас бєсєдін прогресує.
    Надеемся на, что Заря хотя бы ничейку вытянет с вами )
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 08.12.2019 14:25
    +3
    Десна выходит на 3-е место
    Юрій Рибак
      Юрій Рибак, 08.12.2019 14:11
    +3
    Карпати валіть вже в 1 лігу і не мучте вболівальників.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 08.12.2019 15:45
    +2
    Играют (обе команды) - "с шашками наголо", без центра поля, только с двумя воротами и штрафными площадками перед ними (по принципу "вижу цель - не вижу препятствий").
    Короче, что такое центр поля - игроки узнают только по тому, когда надо мяч там ставить. А вот как в нем играть... (в защите, позиционной атаке)?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.12.2019 15:55
    +1
    Вячеслав Самойлов, 08.12.2019 15:45
    Играют (обе команды) - "с шашками наголо", без центра поля, только с двумя воротами и штрафными площадками перед ними (по принципу "вижу цель - не вижу препятствий").
    Короче, что такое центр поля - игроки узнают только по тому, когда надо мяч там ставить. А вот как в нем играть... (в защите, позиционной атаке)?
    Десне как видно этот центр и не нужен.
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:40
    +1
    Не, это все таки КЛЮБ ) Когда они наконец-то вылетят из УПЛ. Львов оставить и норм
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:27
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ооооо. Десна решила вернуть пеналь. Это по-джетльментски.
    common_sense
      common_sense, 08.12.2019 14:20
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    у дыминского тоже эпоха закончилась, судя по плачевному состоянию карпат?
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 08.12.2019 17:35
    0
    Знатный отсос карпат
    Omen
    online
      Omen, 08.12.2019 15:34
    0
    Давай гол Карпаты, хоть вы и конченный клюб!
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 14:21
    0