08.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Десна в гостях у більшості розгромила Карпати

Чернігівці здобули сьому виїзну перемогу в чемпіонаті

Десна в гостях у більшості розгромила Карпати
© fckarpaty.com

На заключний у цьому році домашній матч чемпіонату головний тренер «Карпат» Роман Санжар, порівняно з минулим туром, зробив певні зміни у стартовому складі. Замість Вакуленка, Деди та Ляха на поле вийшли Гуцуляк, Дубінчак та Халл. До речі, для Гуцуляка це був 100-й матч в УПЛ. Щодо складу «Десни», то Олександр Рябоконь замість Єрмакова, Картушова та Коноплі у гру включив екс-карпатівця Гітченка, Калітвінцева та Кузика.

Початок поєдинку виявився насиченим на голи.  Після навісної передачі партнера Імереков, випередивши Халла, з близької відстані влучив у сітку воріт «Карпат». Гості могли швидко закріпити перевагу, коли після удару Калітвінцева м’яч пролетів поруч з дальньою штангою воріт «зелено-білих». І все ж, згодом «Десна» таки забила другий гол. Мартінс порушив правила проти Кузика і арбітр Шурман вказав на «позначку». Раніше в УПЛ 11-метрові удари «Десни» виконували лише брати Фаворови, а цього разу вперше (!) пробивав пенальті Філіппов і свого шансу не втратив, розвівши воротаря та м’яч по різних кутах.

До честі господарів поля, вони швидко скоротили рахунок і також влучним ударом з «позначки». Прохід захисника Мартінса правим краєм був перерваний недозволеним прийомом і арбітр вдруге у цій грі призначає пенальті. І Назарина також демонструє вміння виконувати 11-метрові удари, вдруге з початку чемпіонату не промахнувшись із «позначки».

Забитий гол додав впевненості «Карпатам», які виконали два поспіль кутових удари, але небезпечних моментів біля воріт Литовки не виникало. Пожвавлення на трибунах викликав рейд лівим флангом Дубінчака, після передачі якого міг відзначитися Кльоц, але його удару забракло влучності. Атаки «левів» продовжувалися і після помилки Мостового міг відзначитися Мартінс, удар якого парирував Литовка. А під кінець тайму вже забракло влучності одному з кращих бомбардирів поточного чемпіонату Філіппову, який зіграв у «стінку» з Кузиком, але вистрілив у «молоко».

Ледь розпочався другий тайм, як міг оформити дубль Філіппов, який виходив на побачення з воротарем. Але Кудрик в цьому епізоді зіграв надійно. І все ж, через декілька хвилин «Десна» знову забила гол. Після флангової передачі Мостового м’яч від Кучера відскочив до Калітвінцева і Владислав свого шансу не втратив. На цьому неприємності для «Карпат» не закінчилися і арбітр матчу показує червону картку Кудрику, який, залишивши штрафний, порушив правила проти Хльобаса.

Незважаючи на чисельну меншість, «Карпати» відновили інтригу, забивши красивий гол. Після передачі Мартінса в падінні через себе відзначився Бойчук. Роман Санжар, намагаючись підсилити атакувальні дії, випускає на поле нападника Деду. Але гості зуміли знову забити гол, коли Хльобас з лівого флангу атаки обіграв воротаря, пробивши у незахищеній кут воріт.

Суперники і далі швидко переходили центр поля і «Десна» забила п’ятий гол, покращивши клубний рекорд результативності за один матч УПЛ. Калітвінцев, завершуючи контрвипад гостей, дальнім ударом оформив свій перший дубль в чемпіонатах. Але на цьому голепад від гостей не закінчився і Філіппов оформив свій вже 3-й дубль в чемпіонатах.

В підсумку «Карпати» повторили клубний антирекорд, пропустивши в УПЛ на своєму полі 6 голів, а «Десна» вперше у своїй історії забила в одному матчі елітного дивізіону 6 голів. При цьому «Карпати» вперше в чемпіонатах України програли саме з рахунком 2:6.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 17-й тур

«Карпати» - «Десна» - 2:6
 
  Назарина (17, з пенальті), Бойчук (64) - Імереков (3), Філіппов (15, з пенальті, 89), Калитвинцев (51, 80), Хльобас (77)
 
 Мартінс (14), Дубінчак (74), Веремієнко (85) - А. Фаворов (37)
 
 Кудрик (56)
 
«Карпати»: Кудрик - Веремієнко, Халл, Кучер (Артим, 59) - Мартінс, Кльоц, Назарина, Дубінчак- Ді Франко (Лях, 46), Бойчук, Гуцуляк (Деда, 68)
 
«Десна»: Литовка - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Калитвинцев (Дегтярьов, 84), Огиря, Кузик (Картушов, 74), А. Фаворов, Хльобас (Конопля, 88) - Філіппов
 
Арбітр: Денис Шурман
 
Стадіон: «Україна»
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    y-grec
    y-grec, 08.12.2019 19:06
    +2
    Що, спорт.юа, 1:1?
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 08.12.2019 17:10
    +6
    Це крапка. Гнати цю бид,оту за гори Карпати, гнати з санжаром в шию. Закрити цю продажну контору. Димінкевець-це давно не команда. А лейбу Карпат зніміть мраз--і не позорте славну колись назву.
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 17:06
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Шикарный вынос. Спасибо Кудрику. Десна может в зал боевой славы золотыми буквами занести этот результат игры со старожилом УПЛ. А вот же совсем недавно были в Первой лиге. А уже прут на Лигу Европы. Карпатам пора сделать перезагрузку в Пердиве.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:59
    +1
    Інсайд !!!
    Походу Санжар свалив або свалили !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:48
    -4
    Саня Бах, 08.12.2019 16:42
    Вже пропала!!! Ще Ворскла в наступному турi iх доб'е i фсьо...
    Тут, братан, справи набагато гірші, ніж вильот Сільмашу з УПЛ...
    Тут ходять слухи серед близьких і недалеких людей, шо люди Козловського недавно виходили на Валєрича... Благородно хотіли врятувати Сільмаш, але Валєрич їх послав на х....у ( кажуть шо дослівно послав ) ....
    Такшо, похоронив Валєрич Дніпро.... Похоронить, без болю в серці і ФК Сільмаш ... Такшо тьяма згущяєцца !
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.12.2019 16:42
    -1
    Aleks04, 08.12.2019 16:34
    Десна - мощь. Жаль Карпаты, надеюсь что команда с традициями, фанатами и историей не пропадёт!
    Вже пропала!!! Ще Ворскла в наступному турi iх доб'е i фсьо...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:40
    -5
    Aleks04, 08.12.2019 16:34
    Десна - мощь. Жаль Карпаты, надеюсь что команда с традициями, фанатами и историей не пропадёт!
    Ага, нє пропадьот, як нє пропало Дніпро !
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 08.12.2019 16:40
    +4
    Йопаный стыд,переформация нужна системы клуба,а не смены тренеров каждый месяц
    Aleks04
    Aleks04, 08.12.2019 16:34
    +7
    Десна - мощь. Жаль Карпаты, надеюсь что команда с традициями, фанатами и историей не пропадёт!
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.12.2019 16:32
    0
    PFCLviv, 08.12.2019 16:22
    Вітьок, для тебе... Спешл...
    https://www.youtube.com/watch?v=STzufT8SRIU
    Кузя був пророком, знав що та хiтяра буде в трендi постiйно!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:22
    -5
    wicker, 08.12.2019 16:12
    Сєвєрянє з перемогою1 То повний ПЗД..... Навть коти леона знають, що Десна, у гостях гра в рази краще а ніж вдома. а тут РОЗІБРАНІ Карпати виставляють одночасно три гравці атаки, які НІКОЛИ не відпрацьовують у захисті....які НАХ... 3-4-3..... тільки 5-4-1-1 замість гуцула руйнівник.....
    Вітьок, для тебе... Спешл...
    https://www.youtube.com/watch?v=STzufT8SRIU
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.12.2019 16:21
    -1
    wicker, 08.12.2019 16:12
    Сєвєрянє з перемогою1 То повний ПЗД..... Навть коти леона знають, що Десна, у гостях гра в рази краще а ніж вдома. а тут РОЗІБРАНІ Карпати виставляють одночасно три гравці атаки, які НІКОЛИ не відпрацьовують у захисті....які НАХ... 3-4-3..... тільки 5-4-1-1 замість гуцула руйнівник.....
    дiд Петро пiсля Санжара тебе вiзьме...
    Александр Федько
      Александр Федько, 08.12.2019 16:21
    +5
    не " Черниговчане ", а Черниговцы
    wicker
      wicker, 08.12.2019 16:12
    -1
    Сєвєрянє з перемогою1 То повний ПЗД..... Навть коти леона знають, що Десна, у гостях гра в рази краще а ніж вдома. а тут РОЗІБРАНІ Карпати виставляють одночасно три гравці атаки, які НІКОЛИ не відпрацьовують у захисті....які НАХ... 3-4-3..... тільки 5-4-1-1 замість гуцула руйнівник.....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:07
    -7
    Включіть Гадів!
    rosti79
      rosti79, 08.12.2019 16:04
    -5
    Одним словом каЛЬпаты
    Eclipse
      Eclipse, 08.12.2019 17:06
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Шикарный вынос. Спасибо Кудрику. Десна может в зал боевой славы золотыми буквами занести этот результат игры со старожилом УПЛ. А вот же совсем недавно были в Первой лиге. А уже прут на Лигу Европы. Карпатам пора сделать перезагрузку в Пердиве.
    Aleks04
    online
    Aleks04, 08.12.2019 16:34
    +7
    Десна - мощь. Жаль Карпаты, надеюсь что команда с традициями, фанатами и историей не пропадёт!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 08.12.2019 17:10
    +6
    Це крапка. Гнати цю бид,оту за гори Карпати, гнати з санжаром в шию. Закрити цю продажну контору. Димінкевець-це давно не команда. А лейбу Карпат зніміть мраз--і не позорте славну колись назву.
    Александр Федько
      Александр Федько, 08.12.2019 16:21
    +5
    не " Черниговчане ", а Черниговцы
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 08.12.2019 16:40
    +4
    Йопаный стыд,переформация нужна системы клуба,а не смены тренеров каждый месяц
    y-grec
    y-grec, 08.12.2019 19:06
    +2
    Що, спорт.юа, 1:1?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.12.2019 16:59
    +1
    Інсайд !!!
    Походу Санжар свалив або свалили !
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.12.2019 16:32
    0
    PFCLviv, 08.12.2019 16:22
    Вітьок, для тебе... Спешл...
    https://www.youtube.com/watch?v=STzufT8SRIU
    Кузя був пророком, знав що та хiтяра буде в трендi постiйно!