UK Championship: провал Робертсона, лють Бінема

На турнірі в Англії почалися матчі 1/8 фіналу

3376
0
В англійському Йорку триває 7-й рейтинговий турнір сезону - UK Championship. У середу стартували поєдинки 1/8 фіналу.

Напруженим вийшов матч Стюарт Бінем - Джон Хіггінс. У Стюарта не ладилося з серійністю. Єдиний великий брейк він оформив тільки в 7-й партії - рівно 100 очок. Джон зробив 5 півсотенних серій. А переломний момент трапився в 9-му фреймі. За рахунку 4:4 у когось з глядачів задзвонив телефон під час удару Бінема. Він промазав, ініціатива перейшла до суперника, і Хіггінс виграв дві партії, що залишилися - 6:4.

«Це просто огидно, - сказав Бінем після гри. - Якийсь ідіот залишив свій телефон увімкненим, а у мене був шанс виграти фрейм і зробити рахунок 5:4. Якби той хлопець був ближче, я б його нокаутував».

Відзначимо, що Хіггінс вийшов в чвертьфінал UK Championship в 14-й раз (а всього він перемагав на цьому турнірі тричі).

№42 посіву Курт Мафлін дав справжній бій Марку Аллену. До перерви норвежець вів у рахунку 3:1, оформивши серії у 81 і 113 очок. Аллен пустився в погоню і наздогнав суперника тільки перед вирішальною партією - 5:5. У 11-му фреймі він поступався 0:53, але і тут знайшов свій шанс, виграв партію на останньому чорному і вийшов в 1/4 фіналу.

Ніл Робертсон став третім гравцем з Топ-4 світового рейтингу, які не пробилися до чвертьфіналу. Раніше з турніру вилетіли Джадд Трамп (№1) і Марк Вільямс (№3). Янь Біньтао ледь не довів австралійця до ганьби: він вів у рахунку 5:0, а при останньому червоному в 6-й партії випереджав Ніла на 49 очок. Робертсону потрібно було поставити 4 снукери, і він впорався з цим завданням, «розмочивши» рахунок. Однак наступний фрейм залишився за 19-річним Біньтао - 6:1.

А його співвітчизник Лянь Веньбо демонструє стійкість і мужність. Після старту турніру у нього в Китаї померла мати. Лянь злітав на батьківщину на похорони, повернувся - і виграв третій матч поспіль! У китайському дербі він здолав Лі Ханя, причому відігрався з 0:3. Підсумковий рахунок - 6:4 на користь Веньбо, який оформив три півсотенні серії і сенчурі.

У четвер будуть зіграні ще 4 матчі 1/8 фіналу.