Євген КОНОПЛЯНКА: «У моменті з пенальті я міг встояти на ногах»

Хавбек «Шахтаря» – про зароблений 11-метровий в матчі з «Маріуполем»

Євген КОНОПЛЯНКА: «У моменті з пенальті я міг встояти на ногах»
© ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка
30-річний півзахисник донецького «Шахтаря» Євген Коноплянка прокоментував нічию з «Маріуполем» (1:1) в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.
 
«Момент з пенальті? Звичайно, я міг встояти на ногах, але Полегенько мене потягнув рукою, тому у мене був хороший момент, і я цим скористався», - сказав Коноплянка в коментарі телеканалу «Футбол 1».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 03.12.2019 11:06
    +1
    Evgene Boykinyuk, 03.12.2019 06:19
    да, а мы думали ты инвалид.
    Да? А игрок Днепра и воспитанник ДК (по-моему) Коркишко кто тогда? Ему к спине пальцем дотронулись, он за ноги схватился
    Юрій Ганусяк
      Юрій Ганусяк, 03.12.2019 10:56
    +3
    не потрібно граблі розставляти, все правильно, а міг встояти чи ні не має значення.
    wojsergivan
      wojsergivan, 03.12.2019 09:57
    0
    Полное дерьмо подарили фарм клубу очко во всех странах не мохет один владелец в одной лиге содержать 2 клуба ну конечно в этой стране при павелко все возможно
    norma_zap
    norma_zap, 03.12.2019 08:58
    +9
    Не вижу ничего плохого в том, что в том моменте Коно упал, игрок очевидно нарушал правила и Коно выбрал более перспективный вариант с пенальти. Евгений просто использовал грубую ошибку соперника. Он не корчился от боли в страшных муках, просто упал после очевидной задержки и тем самым зафиксировал нарушение. Можно сказать, что он сыграл грамотно.
    umnuy
      umnuy, 03.12.2019 08:54
    +10
    Пенальти был.
    Или вы хотите чтобы всех зацепами останавливали и все сходило с рук.
    Это уже регби будет.
    Ошибся позмционно.Конопа отлично принял.
    solart1964
    online
      solart1964, 03.12.2019 08:31
    +11
    vital, 03.12.2019 08:16
    Краще би вже мовчав, судді теж читають новини і наступний раз у такій ситуації можуть уже не свиснути...
    Типа судьи вчера родились и не знают, как в таких случаях себя ведут девяносто процентов футболистов..))
    vital
      vital, 03.12.2019 08:16
    0
    Краще би вже мовчав, судді теж читають новини і наступний раз у такій ситуації можуть уже не свиснути...
    kino
      kino, 03.12.2019 08:07
    -2
    Так з сосущими жить-по сосущему вить... все віпно і інакше бути не може.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.12.2019 06:19
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    да, а мы думали ты инвалид.
    solart1964
    online
      solart1964, 03.12.2019 08:31
    +11
    vital, 03.12.2019 08:16
    Краще би вже мовчав, судді теж читають новини і наступний раз у такій ситуації можуть уже не свиснути...
    Типа судьи вчера родились и не знают, как в таких случаях себя ведут девяносто процентов футболистов..))
    umnuy
    online
      umnuy, 03.12.2019 08:54
    +10
    Пенальти был.
    Или вы хотите чтобы всех зацепами останавливали и все сходило с рук.
    Это уже регби будет.
    Ошибся позмционно.Конопа отлично принял.
    norma_zap
    online
    norma_zap, 03.12.2019 08:58
    +9
    Не вижу ничего плохого в том, что в том моменте Коно упал, игрок очевидно нарушал правила и Коно выбрал более перспективный вариант с пенальти. Евгений просто использовал грубую ошибку соперника. Он не корчился от боли в страшных муках, просто упал после очевидной задержки и тем самым зафиксировал нарушение. Можно сказать, что он сыграл грамотно.
    Юрій Ганусяк
      Юрій Ганусяк, 03.12.2019 10:56
    +3
    не потрібно граблі розставляти, все правильно, а міг встояти чи ні не має значення.
    zac1310
      zac1310, 03.12.2019 11:06
    +1
    Evgene Boykinyuk, 03.12.2019 06:19
    да, а мы думали ты инвалид.
    Да? А игрок Днепра и воспитанник ДК (по-моему) Коркишко кто тогда? Ему к спине пальцем дотронулись, он за ноги схватился
    wojsergivan
      wojsergivan, 03.12.2019 09:57
    0
    Полное дерьмо подарили фарм клубу очко во всех странах не мохет один владелец в одной лиге содержать 2 клуба ну конечно в этой стране при павелко все возможно
    vital
    online