Естерсунд-2019. Україна провалила змішану естафету

Без Дмитра Підручного наша команда не змогла посісти високе місце

Естерсунд-2019. Україна провалила змішану естафету
© Уніан. Віта Семеренко
30-го листопада в шведському Естерсунді змішаною естафетою продовжився перший етап Кубка світу сезону-2019/20. Збірна України виступала без капітана Дмитра Підручного, у якого за день до гонки виникли проблеми зі спиною. Замість нього на останньому етапі виступив Тарас Лесюк. Але гонка не задалася для наших спортсменів ще до того, як Лесюк вийшов на дистанцію.
 
Віта Семеренко досить непогано пробігла перший етап і передала естафету Дар'ї Блашко п'ятою, в 38 секундах від лідера. Для екс-білоруски ця гонка стала дебютною естафетою за збірну України, тому не дивно, що після етапу Блашко Україна програла Італії ще хвилину. Але варто зазначити, що зі стрільбою Дар'я впоралася, використавши тільки один додатковий патрон.
 
А ось для наших чоловіків робота на вогневих рубежах стала каменем спотикання: Артем Прима і Тарас Лесюк заробили по колу штрафу. На лижні останній також не вразив і привіз Україну на 15 позицію. Але не варто забувати про те, що свого часу чемпіон світу Підручний також провалив естафетну гонку, тож будемо сподіватися, що Лесюк в майбутньому зможе прогресувати і колись стане лідером команди.
 
Впевнену перемогу в змішаній естафеті здобула збірна Італії, яка вже на першому етапі захопила лідерство завдяки відмінному виступу Лізи Віттоцці. Норвежець Йоханнес Бе ідеально пройшов останній етап і був близький до того, щоб скласти конкуренцію Домініку Віндішу на фініші, однак зміг лише фінішувати за спиною у італійця. Трійку призерів замкнула збірна Швеції, для якої, як і для Норвегії, це другий подіум за день.
 
Результати гонки:

1.  Італія  (0+9)  1:05:56,1
2. Норвегия Норвегія  (0+15)  +4,1
3. Швеция Швеція  (0+11)  +59,9
4.  Росія  (1+13)  +1:44,9
5.  Австрія  (1+10)  +1:53,6
6.  Швейцарія  (1+15)  +1:55,5
...
15. Украина Україна (2+12)  +3:52,3

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 20:28
    0
    Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:40
    Если не Труш и Лесюк, то кто?
    Прима і Підручний підійдуть?
    Maks7777
      Maks7777, 30.11.2019 19:15
    -1
    Люсюка гнать нахер Дереземля не тренируясь без смазки на лыжах наверно быстрей пробегитт,Санитра ты в своем уме,На завтра снова его поставилллл ну он и в сотку со 101 не забегиттт,Ты что говоришь про Меркушину ты посмотри на своих парнеййййй,Ааааа?Старый,х.......уй
    Василий Будник
      Василий Будник, 30.11.2019 18:54
    -1
    Верните Семенова!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:40
    +1
    vizuals, 30.11.2019 18:02
    Яка удача с Трешем і Лесюком. Вони завалять навіть виграну гонку. Дякуємо Бринзі за таку роботу по вихованню кончених біатлоністів
    Если не Труш и Лесюк, то кто?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:39
    +1
    markten1984, 30.11.2019 18:04
    А вроде с Подручным были шансы
    Русский? Или за русский мир?
    ya_3
      ya_3, 30.11.2019 18:09
    +6
    vizuals, 30.11.2019 18:02
    Яка удача с Трешем і Лесюком. Вони завалять навіть виграну гонку. Дякуємо Бринзі за таку роботу по вихованню кончених біатлоністів
    Ще раз питаю: - Бринзак особисто тренує біатлоністів чи може якось впливає на вибір тих, хто бере участь у змаганнях?
    Може спочатку визначитись з кандидатурою нового керманича українського біатлону, а потім вже волати "панду геть"? Чи життя вас нічому не вчить?
    markten1984
      markten1984, 30.11.2019 18:04
    -3
    А вроде с Подручным были шансы
    tima fialko
      tima fialko, 30.11.2019 18:04
    +3
    Коли бігати навчаться,і стрельба піде.Семеренка краща за всю молодь.Ніяк Украіна не вийде в топ.Надія на молодих.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 18:02
    -6
    ya_3, 30.11.2019 17:53
    У тебя есть лучшие кандидаты, чем Лесюк и Труш?
    "Маємо те, що маємо..."
    А пока - будем посмотреть и болеть за всех наших спортсменов, в надежде, что в какой-нибудь из гонок удача будет и на нашей стороне
    Яка удача с Трешем і Лесюком. Вони завалять навіть виграну гонку. Дякуємо Бринзі за таку роботу по вихованню кончених біатлоністів
    ya_3
      ya_3, 30.11.2019 17:53
    +7
    vizuals, 30.11.2019 17:46
    Бринза, яка допустила, щоб такі, як Лесюк та Треш бігали за збірну, хай йде на х...р.
    У тебя есть лучшие кандидаты, чем Лесюк и Труш?
    "Маємо те, що маємо..."
    А пока - будем посмотреть и болеть за всех наших спортсменов, в надежде, что в какой-нибудь из гонок удача будет и на нашей стороне
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 17:46
    -9
    Бринза, яка допустила, щоб такі, як Лесюк та Треш бігали за збірну, хай йде на х...р.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 30.11.2019 17:41
    0
    Завалили ....
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 30.11.2019 17:19
    +4
    Бегут - так себе, стрельба - ... молчу. Будем бороться не за расширение квоты, а ЗА СОХРАНЕНИЕ той, что имеем (у мужчин).
    У женщин - возможно и получится результат в лучшую сторону, говорить пока рано.
    andrijoooo
      andrijoooo, 30.11.2019 17:13
    -12
    лесюк хуюк
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 30.11.2019 17:11
    -9
    Днище.
    alekos59
      alekos59, 30.11.2019 17:10
    -1
    Что скажет моржовый брындяк??? Слава богу не смотрел эту хрень.
    ya_3
      ya_3, 30.11.2019 17:53
    +7
    vizuals, 30.11.2019 17:46
    Бринза, яка допустила, щоб такі, як Лесюк та Треш бігали за збірну, хай йде на х...р.
    У тебя есть лучшие кандидаты, чем Лесюк и Труш?
    "Маємо те, що маємо..."
    А пока - будем посмотреть и болеть за всех наших спортсменов, в надежде, что в какой-нибудь из гонок удача будет и на нашей стороне
    ya_3
      ya_3, 30.11.2019 18:09
    +6
    vizuals, 30.11.2019 18:02
    Яка удача с Трешем і Лесюком. Вони завалять навіть виграну гонку. Дякуємо Бринзі за таку роботу по вихованню кончених біатлоністів
    Ще раз питаю: - Бринзак особисто тренує біатлоністів чи може якось впливає на вибір тих, хто бере участь у змаганнях?
    Може спочатку визначитись з кандидатурою нового керманича українського біатлону, а потім вже волати "панду геть"? Чи життя вас нічому не вчить?
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 30.11.2019 17:19
    +4
    Бегут - так себе, стрельба - ... молчу. Будем бороться не за расширение квоты, а ЗА СОХРАНЕНИЕ той, что имеем (у мужчин).
    У женщин - возможно и получится результат в лучшую сторону, говорить пока рано.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.11.2019 18:04
    +3
    Коли бігати навчаться,і стрельба піде.Семеренка краща за всю молодь.Ніяк Украіна не вийде в топ.Надія на молодих.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:40
    +1
    vizuals, 30.11.2019 18:02
    Яка удача с Трешем і Лесюком. Вони завалять навіть виграну гонку. Дякуємо Бринзі за таку роботу по вихованню кончених біатлоністів
    Если не Труш и Лесюк, то кто?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:39
    +1
    markten1984, 30.11.2019 18:04
    А вроде с Подручным были шансы
    Русский? Или за русский мир?
    vizuals
    online
      vizuals, 30.11.2019 20:28
    0
    Леха Аксютенко, 30.11.2019 18:40
    Если не Труш и Лесюк, то кто?
    Прима і Підручний підійдуть?
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 30.11.2019 17:41
    0
    Завалили ....