Без Дмитра Підручного наша команда не змогла посісти високе місце

16140
13
Уніан. Віта Семеренко
30-го листопада в шведському Естерсунді змішаною естафетою продовжився перший етап Кубка світу сезону-2019/20. Збірна України виступала без капітана Дмитра Підручного, у якого за день до гонки виникли проблеми зі спиною. Замість нього на останньому етапі виступив Тарас Лесюк. Але гонка не задалася для наших спортсменів ще до того, як Лесюк вийшов на дистанцію.

Віта Семеренко досить непогано пробігла перший етап і передала естафету Дар'ї Блашко п'ятою, в 38 секундах від лідера. Для екс-білоруски ця гонка стала дебютною естафетою за збірну України, тому не дивно, що після етапу Блашко Україна програла Італії ще хвилину. Але варто зазначити, що зі стрільбою Дар'я впоралася, використавши тільки один додатковий патрон.

А ось для наших чоловіків робота на вогневих рубежах стала каменем спотикання: Артем Прима і Тарас Лесюк заробили по колу штрафу. На лижні останній також не вразив і привіз Україну на 15 позицію. Але не варто забувати про те, що свого часу чемпіон світу Підручний також провалив естафетну гонку, тож будемо сподіватися, що Лесюк в майбутньому зможе прогресувати і колись стане лідером команди.

Впевнену перемогу в змішаній естафеті здобула збірна Італії, яка вже на першому етапі захопила лідерство завдяки відмінному виступу Лізи Віттоцці. Норвежець Йоханнес Бе ідеально пройшов останній етап і був близький до того, щоб скласти конкуренцію Домініку Віндішу на фініші, однак зміг лише фінішувати за спиною у італійця. Трійку призерів замкнула збірна Швеції, для якої, як і для Норвегії, це другий подіум за день.

Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 83

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами