UK Championship: Мерфі припинив боротьбу в 1/64 фінала

О'Салліван і Трамп продовжують боротьбу

5184
0
В англійському Йорку проходить 7-й рейтинговий турнір сезону - UK Championship. У четвер були зіграні чергові поєдинки 1/64 фіналу.

Найгучнішою сенсацією став виліт Шона Мерфі. Другий рік поспіль тут, в Йорку, він припинив боротьбу на першій стадії турніру, і другий раз програв гравцеві з другої сотні світового рейтингу. У матчі з Еденом Шаравом Шон вів у рахунку 3:1, після чого дозволив ізраїльтянинові взяти три фрейми поспіль - 3:4. Після обміну партіями суперники провели 40-хвилинний фрейм, переможцем якого виявився Еден - 6:4 в матчі.

Відзначимо також поразку автора двох максимумів в сезоні, Тома Форда. Він поступився №104 посіву Девіду Грейсу - 3:6.

Решта фаворитів пройшла в 1/32 фіналу. Джадду Трампу знадобилося всього 79 хвилин, щоб розгромити Аміна Амірі - 6:0. Але Ронні О'Салліван виявився ще швидшим! Він витрачав по 13,8 секунди на удар в матчі з Россом Булманом. І за 66 хвилин оформив 6:0 з чотирма серіями «+60». А в 4-й партії спробував зробити максимум, забив по 14 червоних і чорних, але змушений був забивати рожеву кулю - «всього лише» 133 очка.

Марк Аллен поступався ветерану Джиммі Вайту з рахунком 2:3, але подолав опір і взяв 4 фрейма поспіль - 6:3. Ще драматичнішим видався поєдинок Тепчайі Ун-Нуха з Джеймі О'Нілом. Таїландець поступався 2:5, кожен фрейм міг стати для нього останнім на турнірі. Однак Тепчайя виграв поспіль 4 партії і вийшов в наступний раунд - 6:5.

У п'ятницю у снукеристів вихідний, а в суботу та неділю будуть зіграні поєдинки 1/32 фіналу.