3

Олександр ЯКОВЕНКО: «У другому таймі Динамо ніби підмінили»

Спеціаліст – про поразку «біло-синіх» від «Мальме»

Футбол 1/2. Олександр Яковенко
Колишній футболіст київського «Динамо» Олександр Яковенко висловив думку про поразку «біло-синіх» від шведського «Мальме» (3:4) в поєдинку п'ятого туру групового раунду Ліги Європи.

«Якщо команда пропускає голи на перших хвилинах таймів, то це свідчить про брак концентрації. І це вже не в першому матчі, тому важко пояснити причини. До цього нічого не підштовхувало. Те ж саме стосується і голу зі стандарту, коли свій перший м'яч забив Розенберг. Не зовсім зрозуміло, хто з ним мав грати, але залишати його одного не можна було. Шестеро людей Динамо стоять на лінії воротарського, але ніхто так і не зіграв з Розенбергом.

У першому таймі Динамо дуже добре грало в атаку і Миколенко забив дуже хороший гол. Не було ніяких передумов до того, що Динамо може втратити очки в цій грі. У другому таймі команду наче підмінили. Звичайно, пропускати чотири голи від Мальме - це багато. Якщо б не було червоної картки, голів могло б бути менше. Напевно, Сидорчук як капітан міг розмовляти з арбітром, але голос голосу ворожнеча», - сказав Яковенко.