Динамо обіграло Маріуполь і повернуло собі другу позицію турнірної таблиці

Кияни на своєму полі впевнено розібралися з азовцями

45543
43
ФК Динамо Київ
Програму 15-го туру української Прем'єр-ліги завершив матч на НСК «Олімпійський», в якому київське «Динамо» приймало «Маріуполь».

Вперше за останній місяць поза заявкою «біло-синіх» виявився центральний захисник Денис Попов, який пропускав матч через травму. В пару до Шабанова вийшов Тамаш Кадар - це перша поява угорця на поле з 6 жовтня. Сергій Сидорчук, відбувши дискваліфікацію в грі 14-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (0:1), звично вивів команду з капітанською пов'язкою.

З перших хвилин господарі захопили ініціативу і діяли першим номером. На 21-й хвилині така тактика принесла плоди: Циганков отримав м'яч на правому фланзі після передачі Бесєдіна і зробив простріл у штрафну, звідки Буяльський розстріляв ворота Гальчука – 1:0.

Відкривши рахунок у матчі, кияни не зменшували обертів і намагалися подвоїти перевагу. Через дев'ять хвилин Буяльський був близький до дублю. Віталій знову замикав передачу з правого флангу, цього разу в штрафну прострілював Караваєв, однак воротар приазовців продемонстрував блискучу реакцію, ногою відбивши удар.

«Маріуполь» в першому таймі практично нічого не створив. Команда Олександра Бабича зберігала шанси взяти очки у виїзному поєдинку з віце-чемпіоном, але для цього було необхідно кардинально змінити хід гри після перерви.

Початок другого тайму мало чим відрізнявся від першої половини зустрічі. Динамівці продовжували тиснути на суперників і мали багато можливостей для того, щоб збільшити свою перевагу. Підопічні Олексія Михайлеченка створювали безліч небезпечних моментів, але реалізувати їх не вдавалося.

У багатьох епізодах блискуче грав Гальчук. На 66 хвилині навіть воротар «Маріуполя» виявився безсилим після потужного удару Сидорчука, але м'яч потрапив у штангу.

Гравці «Маріуполя» не могли нічого протиставити супернику. На 77-й хвилині матчу інтрига, якщо така взагалі була, померла. Шепелев з правого флангу зробив простріл на лінію воротарського, і Циганков з метра проштовхнув м'яч у ворота.

За вісім хвилин до кінця основного часу рахунок став розгромним, команду Олександра Бабича засмутив Вербич. Словенець точно пробив в правий нижній кут з центру штрафного майданчика після передачі Сидорчука.

3:0 – «Динамо» впевнено перемогло «Маріуполь» і вийшло на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, скориставшись поразками «Зорі» і «Десни». За 15 турів кияни набрали 30 очок і мають відрив в два бали від третьої позиції.

Українська Прем'єр-ліга. 15-й тур.

«Динамо» - «Маріуполь» - 3:0

Віталій Буяльський (21), Віктор Циганков (77), Беньямін Вербич (81)

Артем Бесєдін (38) - Ігор Тищенко (18), Дава (61)

«Динамо»: Георгій Бущан - Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Тамаш Кадар, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв, Карлос Де Пена (Беньямін Вербич, 76), Віталій Буяльський (Микола Шапаренко, 62), Віктор Циганков, Артем Бесєдін (Фран Соль, 84)

«Маріуполь»: Євген Гальчук - Сергій Чоботенко, Дава, Сергій Яворський (Руслан Фомін, 68), Ігор Кирюханцев, Ігор Тищенко, Максим Чех, Дмитро Мишньов, Сергій Горбунов, Владислав Вакула (Микита Петерман, 88), В'ячеслав Чурко (Олексій Кащук, 83).

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - МАРІУПОЛЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(15)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда

Президент ПСЖ – Барселоні: «Коли вже відмовитеся від тупої ідеї Суперліги?»
Футбол | 25 квітня 2024, 07:49 4