Зірки збірних Уругваю і Аргентини посварилися в товариському матчі

8475
4
Twitter. Кавані і Мессі
Форвард «Барселони» Ліонель Мессі і нападник «ПСЖ» Едінсон Кавані посварилися під час товариського матчу між збірними Аргентини і Уругваю (2:2).

У кінцівці першого тайму Ліонель отримав по ногах і зібрався «дати відповідь» Кавані. Уругваєць запропонував Мессі розібратися по-чоловічому, на що капітан збірної Аргентини видав миттєву відповідь: «У будь-який час».

Нагадаємо, 18 листопада відбувся товариський матч між збірними Аргентини і Уругваю (2:2). Ліонель Мессі врятував свою команду від поразки голом з пенальті на 90+2 хвилині, а по ходу гри продемонстрував чудовий дриблінг.