Микола МАТВІЄНКО: «Велике бажання завжди винагороджується»

Захисник збірної України - про нічийний результат матчу проти Сербії

1581
0
Footboom. Микола Матвієнко
Захисник збірної України Микола Матвієнко поділився думкою про матч кваліфікації Євро-2020 з Сербією (2:2).

«Під час матчу не було ніяких «гойдалок». Ми до останньої хвилини хотіли здобути очки і у нас це вийшло.

Пенальті? Так, м'яч потрапив в руку. Сильний удар був, я не встиг ухилитися, і м'яч потрапив в лікоть.

Структура гри? Це точно був не найкращий наш матч. Але можу сказати, що періодами сьогодні у нас виходило, а було, коли випадали з гри. Після пропущеного гола ми почали непогано грати і в останні 25 хвилин кинули всі сили, щоб відігратися, і почали з'являтися моменти.

У чому секрет вирваних позитивних результатів - характер, фарт чи щось інше? Думаю, все разом. У нас сьогодні було велике бажання, це завжди винагороджується.

Безпрограшний рік? Вважаю, що це тільки початок. Ми зробили тільки один крок. У нас попереду ще Євро-2020, і там ми повинні себе показати», – сказав Матвієнко.