Домінік Тім - Стефанос Ціціпас. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу Підсумкового турніру ATP

Домінік Тім - Стефанос Ціціпас. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ATP. Домінік Тім
В неділю, 17-го листопада, відбудеться фінальний матч Підсумкового турніру ATP.
 
Грецький тенісист Стефанос Ціціпас змагатиметься з австрійцем Домініком Тімом. Нагадаємо, обидва спортсмени виграли свої групи, а в півфіналах здолали Роджера Федерера і Олександра Звєрєва відповідно.
 
Поєдинок розпочнеться о 20:00 за київським часом.
 
Раніше тенісисти зустрічалися шість разів, австрієць виграв 4 матчі, але останні дві очні зустрічі він програв.
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vital
    online
      vital, 17.11.2019 23:00
    0
    Циципас молодчина. По ходу матчу було б несправедливо, якби переміг Тім. Грек увесь фінал грав рівно, без особливих спадів,на відміну від свого суперника і Стефанос здобув заслужену перемогу.
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.11.2019 22:54
    0
    Супер бій!! І, як гарно сказав коментатор: "Майбутнє тенісу у надійних руках!" Вітаю греків, браво Стефанос!!!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 17.11.2019 22:54
    0
    Тім сам врятував матч у третій партії, і сам його віддав та тайбрейку. Все сам вміє! А грека з перемогою! Минулого року виграв Next Gen, цього - головний Підсумковий.
    vital
    online
      vital, 17.11.2019 21:53
    0
    Одноручний бекхенд дуже красиво дивиться. А тут обоє фіналістів його використовують.
    Finger
      Finger, 17.11.2019 20:17
    0
    Так а де ж трансляція???
    ihor7003
    online
      ihor7003, 17.11.2019 13:15
    +1
    Грек зверюга! Думаю он выиграет финал
    ihor7003
    online
      ihor7003, 17.11.2019 13:15
    +1
    Грек зверюга! Думаю он выиграет финал
    vital
    online
      vital, 17.11.2019 23:00
    0
    Циципас молодчина. По ходу матчу було б несправедливо, якби переміг Тім. Грек увесь фінал грав рівно, без особливих спадів,на відміну від свого суперника і Стефанос здобув заслужену перемогу.
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.11.2019 22:54
    0
    Супер бій!! І, як гарно сказав коментатор: "Майбутнє тенісу у надійних руках!" Вітаю греків, браво Стефанос!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.11.2019 22:54
    0
    Тім сам врятував матч у третій партії, і сам його віддав та тайбрейку. Все сам вміє! А грека з перемогою! Минулого року виграв Next Gen, цього - головний Підсумковий.
    vital
    online
      vital, 17.11.2019 21:53
    0
    Одноручний бекхенд дуже красиво дивиться. А тут обоє фіналістів його використовують.
    Finger
      Finger, 17.11.2019 20:17
    0
    Так а де ж трансляція???