Домінік Тім став другим фіналістом Підсумкового турніру ATP

Олександр Звєрєв не зміг захистити минулорічний титул

Домінік Тім став другим фіналістом Підсумкового турніру ATP
© ATP. Домінік Тім
Чинний чемпіон Підсумкового турніру ATP німець Олександр Звєрєв програв півфінальну зустріч Домініку Тіму.
 
Австрієць виграв у двох сетах, розібравшись з суперником за півтори години.
 
Підсумковий турнір ATP. півфінал
Домінік Тім (Австрія) - Олександр Звєрєв (Німеччина) - 7:5, 6:3
 
У фіналі Тім зустрінеться з греком Стефаносом Ціціпасом, який раніше в матчі 1/2 фіналу здолав швейцарця Роджера Федерера.
 
Також відзначимо, що австрієць завершить сезон на четвертому місці в рейтингу ATP, відразу після «великої трійки».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.11.2019 10:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мосій Шило, 17.11.2019 03:48
    Схоже,що крім великого чемпіона РАФИ, ніхто з молодими та завзятими вже не може грати на рівних!!!!!!!!!!!!!ІНі Роджер ні циганІн Джоко уже їм не конкуренти. Залишився один Великий Майстер і Чемпіон РАФА.РАФА,вперед до нових перемог! Ти-найкращий!
    Ну і де той РАФА?Навіть у півфінал не вийшов.Схоже у вас хибне уявлення про теніс.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 17.11.2019 03:48
    -5
    Схоже,що крім великого чемпіона РАФИ, ніхто з молодими та завзятими вже не може грати на рівних!!!!!!!!!!!!!ІНі Роджер ні циганІн Джоко уже їм не конкуренти. Залишився один Великий Майстер і Чемпіон РАФА.РАФА,вперед до нових перемог! Ти-найкращий!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.11.2019 00:55
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Martin Riggs, 17.11.2019 00:37
    Він же теж наполовину того
    Принаймні ім'я,прізвище та громадянство-грецьке!!!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 17.11.2019 00:37
    +2
    Виктор Петренко, 17.11.2019 00:23
    Просто чудово!!!Старпьорів та кацапів не буде у фіналі!!!Вперед Стефанос!!!
    Він же теж наполовину того
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.11.2019 00:23
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Просто чудово!!!Старпьорів та кацапів не буде у фіналі!!!Вперед Стефанос!!!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 17.11.2019 00:37
    +2
    Виктор Петренко, 17.11.2019 00:23
    Просто чудово!!!Старпьорів та кацапів не буде у фіналі!!!Вперед Стефанос!!!
    Він же теж наполовину того
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.11.2019 10:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Мосій Шило, 17.11.2019 03:48
    Схоже,що крім великого чемпіона РАФИ, ніхто з молодими та завзятими вже не може грати на рівних!!!!!!!!!!!!!ІНі Роджер ні циганІн Джоко уже їм не конкуренти. Залишився один Великий Майстер і Чемпіон РАФА.РАФА,вперед до нових перемог! Ти-найкращий!
    Ну і де той РАФА?Навіть у півфінал не вийшов.Схоже у вас хибне уявлення про теніс.