Northern Ireland Open: Селбі не пробився в півфінал

У Північній Ірландії зіграні матчі 1/4 фіналу

1490
0
У Белфасті триває 6-й рейтинговий турнір сезону. У п'ятницю відбулися поєдинки 1/4 фіналу.

Минулорічний фіналіст Ронні О'Салліван мчить до фіналу. У річному рейтингу, що дає перепустку на турніри The Coral Series, Ронні поки що знаходиться в 9-му десятку! А туди пробиваються 32, 16 і 8 кращих гравців сезону. О'Салліван в Белфасті здобув п'яту поспіль перемогу над Шоном Мерфі і довів рахунок особистих зустрічей з ним до 13:3. Ронні ще до перерви фактично вирішив результат зустрічі, вигравши 4 стартових фрейми з трьома півсотеннимі серіями. Після паузи Шон оформив сенчурі, але це було все, на що він здатний - 5:1 на користь О'Саллівана.

Порушник спокою Александр Урсенбахер і в матчі з Джо Перрі вів в рахунку до перерви - 3:1. Але на цьому його, схоже, покинули сили. 4 наступних фрейми виграв Перрі, оформивши 3 брейка «+70».

Приз в 1 млн фунтів, обіцяний переможцю всіх 4-х турнірів серії Home Nations, чекає свого володаря - як мінімум, до наступного сезону. Марк Селбі, який виграв перший турнір серії, програв у чвертьфіналі другого. Справедливості заради зазначимо, що його суперник, 4-кратний чемпіон світу Джон Хіггінс, був дуже хорошим. Незважаючи на сенчурі Марка, перша частина матчу завершилася на користь Джона - 3:1. Після перерви Хіггінс довів рахунок до 4:1. Селбі проявив всю свою майстерність: ще одна сотенна і дві півсотенні серії дозволили йому зрівняти рахунок. Однак шотландець ефектно завершив матч брейком у 110 очок - 5:4.

А Джадд Трамп тим часом продовжує економити сили. У 1-му раунді, нагадаємо, він вів у рахунку 3:0, не забив матч-бол і дозволив супернику зрівняти рахунок. Схоже, чемпіон світу міцно засвоїв той урок. Бо не дозволяє собі розслаблятися. 5:1 в матчі з Ентоні Хемілтоном - тому підтвердження. При цьому на рахунку Джадда - дві сотенні серії і дві півсотенні.