| Оновлено 15 листопада 2019, 16:01
1745
0

Матчем у Харкові завершилася перша частина жіночого чемпіонату країни

Футболістки «Житлобуду-1» виграли з рахунком 6:0 і піднялися на друге місце в турнірній таблиці

1745
0
Ігор Заржицький
Сьогодні на харківському стадіоні «Динамо-Арена» відбувся пропущений матч 11-го туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги. Багаторазові чемпіонки країни футболістки місцевого клубу «Житлобуд-1» приймали «Ладомир» з Володимира-Волинського і досягли перемоги з великим рахунком 6:0.

До перерви двічі вразила ворота гостей Надія Куніна, а в другому таймі також «дубль» оформила Таїсія Нестеренко і по голу провели Анна Вороніна і Єлизавета Костюченко.

Чемпіонат України з футболу сезону 2019-2020 років. Жінки
Вища ліга. 11-й тур. 15 листопада
«Житлобуд-1» (Харків) - «Ладомир» (Володимир-Волинський) 6:0 (2:0)
«Житлобуд-1»: Ірина Саніна, Крістіне Алексанян, Єлизавета Костюченко, Алевтина Утицьких (Софія Соломаха, 68), Ольга Басанська, Анна Петрик (Надія Хаванська, 46), Дар’я Апанащенко, Таїсія Нестеренко, Анна Сидоренко, Надія Куніна (Юлія Шевчук , 58), Анна Вороніна
«Ладомир»: Марія Вальчук, Марина Шайнюк, Анастасія Кузьмич (Софія Кисляк, 56), Анастасія Довганик, Леся Ольхова, Валерія Кухаренко (Діана Дімура, 87), Вікторія Гирин, Надія Іванченко (Даяна Семків, 66), Тетяна Аполлоніна, Олександра Краєвська, Анна Лемещук
Голи: Куніна (7, 22), Нестеренко (56, 77), Вороніна (64, з пен.), Костюченко (72)
Суддя: Андрій Зайцев (Слов'янськ)

Після цього матчу турнірна таблиця жіночого чемпіонату України перед зимовою перервою набула такого вигляду (звернемо увагу, що команди зіграли різну кількість ігор):
10. «Родина» (Костопіль) 11, 2, 4 - 45

Відновиться чемпіонат України з футболу серед жіночих команд, скоріш за все, наприкінці березня - початку квітня наступного року.

Нагадаємо, що жіноча національна збірна України з футболу завершила 2019 рік 11 листопада виїзним контрольним матчем з командою Туреччини, перемігши в ньому з рахунком 4:0.