| Оновлено 24 жовтня 2020, 02:37
3643
0

Україна обіграла Туреччину з рахунком 4:0

У контрольному матчі в гостях жіноча збірна України завдала поразки турецьким футболісткам

3643
0
womensfootball.com.ua
Сьогодні в передмісті турецького міста Ізмір відбувся товариський матч жіночих збірних Туреччини та України з футболу. Підопічні Наталії Зінченко успішно провели цю зустріч і перемогли господарок поля з рахунком 4:0. Три голи було забито до перерви (відзначилися Таміла Хіміч, Дар’я Апанащенко і Натія Панцудая) і ще один гол українки забили у другому таймі (Дар’я Кравець).

Контрольний матч з футболу серед жінок
Туреччина - Україна. Ізмір (Туреччина). 11 листопада
0:4 (0:3) Хіміч (9), Апанащенко (14), Панцулая (36), Кравець (71)

Цей матч проходив у рамках підготовки нашої збірної до відбіркових ігор чемпіонату Європи 2021 року. Нагадаємо, що українки в цьому році провели три матчі в групі I і у всіх зазнали поразки - від Німеччини (0:8 вдома і 0:8 в гостях), а також збірної Ірландії (в гостях 2:3).

Матчі збірної України, які залишилось зіграти у відбірковій групі I:
10.04.2020  Чорногорія - Україна
14.04.2020  Україна - Греція
05.06.2020  Україна - Ірландія
09.06.2020  Греція - Україна
22.09.2020  Україна - Чорногорія

Переможці груп і три кращі команди, що посядуть другі місця (всього 9 відбіркових груп), безпосередньо виходять до фінального турніру чемпіонату Європи. Ще три путівки будуть розіграні у стикових матчах плей-офф серед інших шести збірних, які фінішують на других місцях у своїх групах.