8

Артем БЄСЄДІН: «Важко прорватися до воріт, коли у штрафному 10 осіб»

Нападник збірної України про перемогу над Естонією

УАФ. Артем Бєсєдін
23-річний форвард збірної України Артем Бєсєдін підбив підсумки перемоги над національною командою Естонії (1:0) в товариському матчі.

«Настрій дуже хороший. Перш за все, з тієї причини, що ми перемогли. Сьогодні на стадіон прийшло багато вболівальників - відмінно, що вдалося їх порадувати перемогою, нехай і здобутою в самому кінці зустрічі. Спасибі всім за підтримку, було дуже круто!

Ну і, звичайно ж, дуже радий, що сьогодні тренерський штаб надав мені можливість провести повний матч. Можу вкотре сказані раніше мною слова: повертатися в збірну України завжди дуже приємно. Вдячний тренерському штабу команди за довіру.

Що стосується самого матчу, то, звичайно, сьогодні було два різних тайми. У першій половині поєдинку у нас була величезна кількість моментів. Була можливість відзначитися і у мене. Реалізуй ми хоча б один з цих моментів, і пішла б інша гра, яку, думаю, ми закінчили б з зовсім іншим рахунком. А так, в першому таймі ми так і не «розпечатали» ворота суперника, а після перерви естонці щільно стали ззаду, і нам було важкувато грати проти такої насиченої оборони - важко прорватися до воріт, коли суперник тримає в своєму штрафному десять осіб. Але найголовніше, що ми перемогли», - сказав Бесєдін.

Бесєдін вийшов на поле в стартовому складі збірної України і провів повний матч.