Northern Ireland Open: Бінем оформив максимум

У Північній Ірландії проходить рейтинговий снукерний турнір

1417
0
У Белфасті триває 6-й рейтинговий турнір сезону. У вівторок дограли всі матчі 1/64 фіналу, і всі фаворити успішно подолали цей бар'єр.

Джадд Трамп феєрично розпочав захист титулу. У поєдинку з Джеймсом Кехіллом він стартував з трьох сенчурі поспіль. Але не забив фрейм-бол в четвертій партії, чим скористався його суперник і взяв фрейм на останньому чорному. А потім Джадд допускав дві однакові помилки - забивав биток. Кехілл від подарунків не відмовлявся і зрівняв рахунок - 3:3. Однак вирішальна партія залишилася за Трампом - 4:3.

Такий же драматичний поєдинок видали і Стюарт Бінем з Лю Нином. Тут теж переміг більш майстерний снукерист - 4:3. І при цьому Стюарт також вів у рахунку 3:0, при цьому оформив максимальний брейк уже в першій партії. Серія в 147 очок стала для Бінема другою в календарному році та 6-ю в кар'єрі. За цим показником він наздогнав Діна Цзюньхуея. Найчастіше максимуми вдавалися тільки трьом гравцям: Джону Хіггінсу, Стівену Хендрі і Ронні О'Саллівану.

Кращий гравець Північної Ірландії Марк Аллен успішно почав турнір - з перемоги з рахунком 4:2 над Семом Крейгі. Марк оформив 2 серії «+70». З таким же рахунком Ронні О'Салліван здобув перемогу над Олівером Лайнсом. Відзначимо, що перший фрейм тривав 35 хвилин. На рахунку Ронні один брейк у 87 очок.

У середу стартують поєдинки 1/32 фіналу.

(2)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися