Turkish Airlines Baltic Challenge Cup: збірна України здолала Естонію

«Синьо-жовті» здобули першу перемогу під керівництвом Сергія Вітера

4745
0
facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України провела другий поєдинок на міжнародному турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, обігравши команду Естонії з рахунком 3:2.

Як і в матчі проти Литви, українці пропустили шайбу на самому початку. Але ще в першому періоді підопічні Сергія Вітера зуміли вирівняти ситуацію. Точним кидком відзначився Коренчук, який від синьої лінії вразив «дев'ятку». Друга двадцятихвилинка пройшла з великою перевагою господарів майданчика, і голкіперу збірної України Петрову доводилося постійно бути в напрузі. Навіть в меншості естонці були близькі до успіху, загрожуючи воротам збірної України. При такій грі дещо несподіваним став гол у виконанні Янишевського.

У третьому періоді естонці продовжили шукати шляхи до наших воріт, але блискуче на останньому рубежі діяв Петров. А в одній з атак «синьо-жовтих» Бойових збільшив перевагу збірної України. Правда, незабаром Слессаревскі скоротив відставання в рахунку, але українці зуміли зберегти переможний результат.

Наступний поєдинок команда Вітера проведе в неділю. Суперник наших хокеїстів стане відомий після суботніх матчів.