ВІДЕО. Український плавець Романчук встановив рекорд Кубку світу

Спортсмену не було рівних на дистанції 1,5 кілометри вільним стилем

ВІДЕО. Український плавець Романчук встановив рекорд Кубку світу
© НОК України. Михайло Романчук
23-річний український плавець Михайло Романчук встановив рекорд на сьомому етапі Кубку світу з плавання, який проходить в катарській Досі.
 
Романчук проплив 1,5 кілометра вільним стилем за 14:51.61, завоювавши золоту медаль і встановивши рекорд Кубку світу. Срібло у чеха Яна Мікі (14:58.30), бронзова медаль дісталася угорцю Гергелі Гюрті (14:59.88).
 
Раніше в Досі Романчук здобув срібну медаль на дистанції 400 метрів вільним стилем.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FINA

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 09.11.2019 08:08
    +1
    Видео супер.
    russol30
      russol30, 09.11.2019 08:01
    0
    Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    Вона його дружина)
    biathlon_fan
      biathlon_fan, 09.11.2019 06:59
    0
    Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    муж, вообще-то)
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    0
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 09.11.2019 02:40
    +1
    як ви забембали тим твіттером шо несила
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 08.11.2019 23:41
    0
    Результат невисокий як для Михайла.До світового рекорду майже 20 секунд.А до його найкращого результату більше 10.Тому чому тут радіти якщо етапи КС пропускають найсильніші і у Михайла намітився спад?
    Tospokitos
      Tospokitos, 08.11.2019 20:05
    +7
    Там за целую семью можно гордиться! Молодцы ребята, так держать! И побольше детей с такими то генами, нам нужны чемпионы
    Олег Бугаец
      Олег Бугаец, 08.11.2019 18:28
    +5
    вчора Романчук на 400м програв тільки сильному литовцю зате сьогодні на 1500м був поза конкуренцією!
    rugby1970
      rugby1970, 08.11.2019 18:27
    +18
    Хоть одна нормальная новость за день! А то все про слабоумных всяких хабибов, про цыганских тренеров и кривоногих футболистов... МОЛОДЕЦ!
    rugby1970
    online
      rugby1970, 08.11.2019 18:27
    +18
    Хоть одна нормальная новость за день! А то все про слабоумных всяких хабибов, про цыганских тренеров и кривоногих футболистов... МОЛОДЕЦ!
    Tospokitos
      Tospokitos, 08.11.2019 20:05
    +7
    Там за целую семью можно гордиться! Молодцы ребята, так держать! И побольше детей с такими то генами, нам нужны чемпионы
    Олег Бугаец
      Олег Бугаец, 08.11.2019 18:28
    +5
    вчора Романчук на 400м програв тільки сильному литовцю зате сьогодні на 1500м був поза конкуренцією!
    Анатолий Власович
    online
      Анатолий Власович, 09.11.2019 08:08
    +1
    Видео супер.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 09.11.2019 02:40
    +1
    як ви забембали тим твіттером шо несила
    russol30
      russol30, 09.11.2019 08:01
    0
    Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    Вона його дружина)
    biathlon_fan
      biathlon_fan, 09.11.2019 06:59
    0
    Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    муж, вообще-то)
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 09.11.2019 06:08
    0
    Просто лучший! А он не родственник Бех-Романчук?)
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 08.11.2019 23:41
    0
    Результат невисокий як для Михайла.До світового рекорду майже 20 секунд.А до його найкращого результату більше 10.Тому чому тут радіти якщо етапи КС пропускають найсильніші і у Михайла намітився спад?