13

Ігор СУРКІС: «Шахтар тільки на 15-й хвилині матчу перейшов половину поля»

Президент «Динамо» - про перемогу над «Шахтарем» в Кубку України

ФК Динамо. Ігор Суркіс
Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від перемоги над «Шахтарем» (2:1) в 1/8 фіналу Кубка України.

«Динамо» грало, особливо перший тайм, так, як не грало дуже-дуже давно. «Шахтар» тільки на 15-й хвилині матчу перейшов половину поля. Якщо така модель гри буде в подальшому, у нас є хороша перспектива», - сказав Суркіс в ефірі програми «Профутбол» на каналі «2+2».

Нагадаємо, «Шахтар» вперше з сезону-2005/06 не зіграє в чвертьфіналі Кубка України.