1

Олександр БАБИЧ: «Вилучення зламало структуру нашої гри»

Головний тренер «Маріуполя» – про поразку від «Олександрії»

ФК Маріуполь. Олександр Бабич
Наставник «Маріуполя» Олександр Бабич прокоментував поразку від «Олександрії» (1:3) в матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

«Як ми і припускали, гра вийшла дуже емоційною, дуже в'язка, з великою кількістю єдиноборств і зіткнень. Було дуже багато боротьби. Йшла гра за центр поля.

Що стосується гри. Не можу не відзначити те, що структуру нашої гри зламало вилучення. Навіть не швидка вимушена заміна Танковського, а саме вилучення змусило нас перебудовуватися. У перерві ми підкоригували ці моменти. Але суперник нагнітав. Після пропущеного м'яча ми прагнули відігратися. Навіть граючи в меншості, ми намагалися пресингувати і йти в атаку, а не просто закриватися.

Можу відзначити свою команду - останні 20 хвилин хлопці повністю володіли ініціативою і створили три хороших моменти крім забитого м'яча. Життя продовжується. Командний дух у нас сьогодні був на висоті, незважаючи на вилучення та інші свистки», - сказав Бабич.