Світоліна завершить рік шостою ракеткою світу

Українка зуміла захистити більше тисячі очок за торішню перемогу на Підсумковому турнірі WTA

Світоліна завершить рік шостою ракеткою світу
© WTA. Еліна Світоліна
Українська тенісистка Еліна Світоліна закінчить 2019 рік у ранзі шостої ракетки світу. Це стало відомо після її програшу в фінальному матчі Підсумкового турніру WTA.
 
Відзначимо, що виграш в матчі з лідером світового рейтингу Ешлі Барті міг підняти українку на четверте місце.
 
Як би там не було, вихід в фінал дозволив Світоліній заробити 1080 очок в рейтинг. У минулому році за перемогу вона отримала 1500 очок.
 
Додамо, що тільки раз Світоліна закінчувала рік вище - в 2018-му році (4 місце). У 2017-му вона також була шостою.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
      adidas77, 04.11.2019 19:01
    +1
    common_sense, 03.11.2019 16:35
    и это твой предел рашкованское. никогда ты не выиграешь ни одного тбш
    Очередной дятел, озлобленное на всё, вылез
    А какой твой предел, узколобый? Нагадить и не более того!
    Ты не стоишь и ногтя Элины! Которая прославляет нашу страну в мире тенниса!
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 03.11.2019 17:00
    +7
    nomad, 03.11.2019 16:44
    А в крыивках уже выросли чемпионы?
    Так у нас никогда и не было №1 в теннисе. Ты с боксом не путаешь? Вуйкованское...
    Ты, совок мусорный, лечи деменцию. кафельников с твоей фашистской педерации .
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 03.11.2019 16:57
    +9
    Это нормально, жду от Элины много побед в 2020-м. И очередного попадания на Итоговый турнир.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 03.11.2019 16:50
    +5
    nomad, 03.11.2019 16:44
    А в крыивках уже выросли чемпионы?
    Так у нас никогда и не было №1 в теннисе. Ты с боксом не путаешь? Вуйкованское...
    мокша..как это у вас не было?..какие-то были парашники первыми номерами раньше....
    nomad
      nomad, 03.11.2019 16:44
    -17
    Коментар згорнуто. Показати
    common_sense, 03.11.2019 16:35
    и это твой предел рашкованское. никогда ты не выиграешь ни одного тбш
    А в крыивках уже выросли чемпионы?
    Так у нас никогда и не было №1 в теннисе. Ты с боксом не путаешь? Вуйкованское...
    common_sense
    online
      common_sense, 03.11.2019 16:35
    -18
    и это твой предел рашкованское. никогда ты не выиграешь ни одного тбш
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 03.11.2019 16:57
    +9
    Это нормально, жду от Элины много побед в 2020-м. И очередного попадания на Итоговый турнир.
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 03.11.2019 17:00
    +7
    nomad, 03.11.2019 16:44
    А в крыивках уже выросли чемпионы?
    Так у нас никогда и не было №1 в теннисе. Ты с боксом не путаешь? Вуйкованское...
    Ты, совок мусорный, лечи деменцию. кафельников с твоей фашистской педерации .
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 03.11.2019 16:50
    +5
    nomad, 03.11.2019 16:44
    А в крыивках уже выросли чемпионы?
    Так у нас никогда и не было №1 в теннисе. Ты с боксом не путаешь? Вуйкованское...
    мокша..как это у вас не было?..какие-то были парашники первыми номерами раньше....
    adidas77
    online
      adidas77, 04.11.2019 19:01
    +1
    common_sense, 03.11.2019 16:35
    и это твой предел рашкованское. никогда ты не выиграешь ни одного тбш
    Очередной дятел, озлобленное на всё, вылез
    А какой твой предел, узколобый? Нагадить и не более того!
    Ты не стоишь и ногтя Элины! Которая прославляет нашу страну в мире тенниса!