В'ячеслав ЧУРКО: «Добре, що вирвали перемогу на останній хвилині»

Хавбек «Маріуполя» радий, що команда уникнула екстратаймів

© ФК Маріуполь. В'ячеслав Чурко (праворуч)
Півзахисник «Маріуполя» В'ячеслав Чурко прокоментував перемогу над донецьким «Олімпіком» (1:0) в матчі 1/8 фіналу Кубка України.

«Потрапив зі штрафного. Добре, що виграли. Так вийшло, не знаю. Довірила команда. Тренер сказав підійти пробити, ну я пробив і забив (посміхається). Всі задоволені. Добре, що вирвали перемогу на останній хвилині.

Звичайно, грати 90 хвилин краще, ніж 120, тому що у нас наступна гра з «Олександрією» на виїзді. Це буде дуже важкий матч. Добре, що ми за 90 хвилин вирішили задачу і тепер буде легше готуватися до «Олександрії», - сказав Чурко в коментарі телеканалу «Футбол 1».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!