Хімік вийшов до групового етапу Ліги чемпіонів

У драматичному протистоянні з чеським «Оломоуцем» українки здобули перемогу в «золотому» сеті

Хімік вийшов до групового етапу Ліги чемпіонів
© ВК Хімік
Сьогодні в Южному Одеської області відбувся матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду жіночої Ліги чемпіонів. Місцевий «Хімік» приймав чеський клуб «Оломоуц».
 
Після перемоги чемпіонок України в Чехії з рахунком 3:2, звичайно ж, шанси нашої команди розцінювалися значно вище, ніж у суперниць. А коли «Хімік» впевнено взяв перші два сети 25:18 і 25:23, вже подумалося, що справу зроблено.
 
Скоріш за все, саме в це повірили і самі гравці українського клубу. Вони невдало розпочали третю партію, програючи 1:6. Потім зуміли дістати суперниць 7:7, але знову відпустили 11:16 12:21. Врятувати партію вже було неможливо - 19:25.
 
І четвертий сет «Хімік» почав з рук геть погано - 1:5, 5:11, 8:18. Здавалося, що господарки майданчика, висловлюючись боксерською термінологією, виявилися в глибокому нокдауні. Однак сталося майже неможливе. Українки стали поступово наближатися до суперниць і навіть зрівняли рахунок 23:23, потім 24:24. Але і тут в кінцівці гості були сильнішими 24:26.
 
Перша половина п'ятого сету взагалі вийшла провальною для підопічних Євгена Ніколаєва - 0:6, 3:8. Однак знову «Хімік» показав характер і майже наздогнав «Оломоуц» 8:10. Потім знову відпустив суперниць 10:14 і скоротив відставання до мінімуму 13:14. На жаль, але останнє очко взяли гравці чеського клубу - 13:15.
 
Таким чином, чемпіонки Чехії взяли реванш за поразку вдома з тим же результатом, і за регламентом був призначений «золотий» сет. Він проходив з перемінним успіхом, але ближче до перемоги постійно були українські волейболістки. Вони і виграли з рахунком 15:13.
 
«Хімік» виступав в такому складі: Катерина Фролова (набрала 7 очок), Дар’я Степанівська (7), Юлія Бойко (21), Анастасія Маєвська (6), Ольга Скрипак (4), Тетяна Козлова (17), Христина Нємцева (ліберо ) - стартовий. На заміну виходили Юлія Микитюк (3), Оксана Яковчук (5), Дар'я Велікоконь (0), Євгенія Хобер (0)
 
Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки
Третій кваліфікаційний раунд.
Другий матч. Южний (Україна). 29 жовтня
«Хімік» (Южний, Україна) - «Оломоуц» (Чехія)
2:3 (25:18, 25:23, 19:25, 24:26, 13:15)
Перший матч - 3:2
«Золотий» сет - 15:13
 
«Хімік» пробився до групового етапу Ліги чемпіонів, де зіграє в групі С. Суперницями українок будуть команди «Новара» (Італія), «ЛКС» (Лодзь, Польща) та «Штутгарт» (Німеччина). Матчі групового етапу пройдуть з 19 листопада по 18 лютого.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.10.2019 11:34
    0
    rugby1970, 29.10.2019 21:38
    Очень рад! Надеюсь, продажные предательницы КЛУБА - пожалеют о своем решении переодется в .лядские красные цвета "пРОМЕТЕЯ"... "Химик" - несыгранный, с половиной неопытных и откровеннно слабых юниорок - БОРОЛСЯ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ВАМ, ДЕВОЧКИ! Вы за копейки делаете то, на что неспособны зажранные дегенераты-футболеры!!! УДАЧИ!!!
    А багато втекло,хто?
    Vitaliksaj
      Vitaliksaj, 29.10.2019 22:35
    +11
    Волейбол у нас растёт хоть это радует
    Ruud
      Ruud, 29.10.2019 22:27
    +11
    Представляю сейчас состояние и тех и других..
    Тяжёлый матч, тем приятнее победа!!!!
    nomad
      nomad, 29.10.2019 21:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Команды одного уровня. Оттуда и мучения. Дальше будет хуже, но без мороки
    rugby1970
      rugby1970, 29.10.2019 21:38
    +1
    Очень рад! Надеюсь, продажные предательницы КЛУБА - пожалеют о своем решении переодется в .лядские красные цвета "пРОМЕТЕЯ"... "Химик" - несыгранный, с половиной неопытных и откровеннно слабых юниорок - БОРОЛСЯ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ВАМ, ДЕВОЧКИ! Вы за копейки делаете то, на что неспособны зажранные дегенераты-футболеры!!! УДАЧИ!!!
    mah
      mah, 29.10.2019 21:32
    +16
    Умнички. Золотым сетом южанки подарили нам возможность посмотреть и поболеть за своих в групповом этапе ЛЧ. Спасибо, красавы, отличное достижение.
    kvadrat777
      kvadrat777, 29.10.2019 21:21
    +14
    без корвалола все равно не получилось...
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 29.10.2019 21:18
    +20
    Валідольний матч. Але добре все, що добре закінчується. Дівчата великі молодці. Психологічно таки вистояли і дотисли.
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 29.10.2019 21:18
    +20
    Валідольний матч. Але добре все, що добре закінчується. Дівчата великі молодці. Психологічно таки вистояли і дотисли.
    mah
      mah, 29.10.2019 21:32
    +16
    Умнички. Золотым сетом южанки подарили нам возможность посмотреть и поболеть за своих в групповом этапе ЛЧ. Спасибо, красавы, отличное достижение.
    kvadrat777
      kvadrat777, 29.10.2019 21:21
    +14
    без корвалола все равно не получилось...
    Vitaliksaj
    online
      Vitaliksaj, 29.10.2019 22:35
    +11
    Волейбол у нас растёт хоть это радует
    Ruud
    online
      Ruud, 29.10.2019 22:27
    +11
    Представляю сейчас состояние и тех и других..
    Тяжёлый матч, тем приятнее победа!!!!
    nomad
      nomad, 29.10.2019 21:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Команды одного уровня. Оттуда и мучения. Дальше будет хуже, но без мороки
    rugby1970
    online
      rugby1970, 29.10.2019 21:38
    +1
    Очень рад! Надеюсь, продажные предательницы КЛУБА - пожалеют о своем решении переодется в .лядские красные цвета "пРОМЕТЕЯ"... "Химик" - несыгранный, с половиной неопытных и откровеннно слабых юниорок - БОРОЛСЯ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ВАМ, ДЕВОЧКИ! Вы за копейки делаете то, на что неспособны зажранные дегенераты-футболеры!!! УДАЧИ!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.10.2019 11:34
    0
    rugby1970, 29.10.2019 21:38
    Очень рад! Надеюсь, продажные предательницы КЛУБА - пожалеют о своем решении переодется в .лядские красные цвета "пРОМЕТЕЯ"... "Химик" - несыгранный, с половиной неопытных и откровеннно слабых юниорок - БОРОЛСЯ! НИЗКИЙ ПОКЛОН ВАМ, ДЕВОЧКИ! Вы за копейки делаете то, на что неспособны зажранные дегенераты-футболеры!!! УДАЧИ!!!
    А багато втекло,хто?