| Оновлено 23 жовтня 2019, 00:14
5724
5

Хімік вигриз перемогу у Оломоуца та став ближче до Ліги чемпіонів

Южненський клуб завдав поразки суперницям в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів

5724
5
Южненський «Хімік» провів перший поєдинок 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому, двічі поступаючись в рахунку по сетах, вирвав на виїзді перемогу у чеського «Оломоуца».

Гра проходила з перемінним успіхом. Першу партію виграли господарки майданчика з рахунком 25:22. А от у другому сеті українки просто зім'яли господарок майданчика, не залишивши їм жодного шансу 11:25. Проте, чеська команда в третій партії знову піднеслася духом і в рівній боротьбі в кінцівці дотиснула «Хімік» 25:23. Четвертий сет нагадував другий, де знову домінували гості, які протягом партії постійно були попереду і досягли успіху 20:25.

Таким чином, доля матчу вирішувалася на тай-брейку. І тут наші волейболістки пішли вперед 1:4, 4:7. Втім «Оломоуц» зумів вирівняти становище 7:7. «Хімік» знову повів, вже з різницею в чотири очки 7:11, потім 11:13, проте знову чеські волейболістки зрівняли рахунок 13:13. І все ж два останніх очка набрали в цій грі Ольга Скрипак і Анастасія Маєвська 13:15.

«Хімік» грав у такому складі: Дар’я Степанівська (набрала 11 очок), Юлія Бойко (25), Анастасія Маєвська (10), Ольга Скрипак (7), Тетяна Козлова (19), Катерина Фролова (11), Христина Нємцева (ліберо ) - стартовий. На заміну виходила Юлія Микитюк (0).

Ліга чемпіонів по волейболу. Жінки
Третій кваліфікаційний раунд.
Перший матч. Оломоуц (Чехія). 22 жовтня
«Оломоуц» (Чехія) - «Хімік» (Южний, Україна)
2:3 (25:22, 11:25, 25:23, 20:25, 13:15)

Тепер «Хімік» став ближче до основного раунду престижного євротурніру, ніж його суперниці. У матчі-відповіді, яка відбудеться в Южному 29-го жовтня, чемпіонок України влаштує перемога з будь-яким рахунком.

ОЛОМОУЦ - ХІМІК. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(7)

Перуджа виграла у Монци і знову повела в фінальній серії чемпіонату Італії
Волейбол | 25 квітня 2024, 22:15 0

Українець Олег Плотницький у складі переможців набрав 14 очок, ставши другим за результативністю