ПАЛКІН: «Думаю, Суркіс шкодує, що відмовився продати нам Мілевського»
Гендиректор «Шахтаря» згадав про спробу підписати відомого форварда
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін розповів, що свого часу його клуб намагався купити у київського «Динамо» Артема Мілевського.
«Мілевським ми давно цікавилися, навіть пропозицію робили, але нам відмовили. Я думаю, Ігор Суркіс шкодує зараз, що він відмовив (сміється). Ми відіслали їм пропозицію, вони відмовилися - на цьому було закінчено.
Я взагалі не бачу жодної проблеми, якщо футболіст київського Динамо перейде до нас, або навпаки. У чому тут проблема? Я не розумію, чесно», - сказав Палкін в інтерв'ю програмі «Великий футбол».
Нагадаємо, Артем Мілевський захищав кольори київського «Динамо» в період з 2002 по 2013 роки.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
05 грудня 2025, 15:19
0
Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET
Футбол
|
06 грудня 2025, 07:14
0
Поєдинок відбудеться 6 грудня і розпочнеться о 21:45 за Києвом
Футбол
|
06.12.2025, 01:08
Коментарі 3
Популярні
Нові
Старі
Угу, а так же Хачериди, Алиева второй раз, гармаша и тд и ТП. Сидит и тихо плачет у окна 
Сурик просто дятел и не шарил, какую классную подставу несла под собой продажа Мили. Там было сто тыщ моментов понять, что чел зазнался и слить за кучу бабла - СЦУКО САМОМУ ООПОНЕНТУ. Если бы Сурик это сделал, эта сделка была бы поржать ))))) на века))) Но он не сделал. Почему, спросите меня? Потому что Сурик - долбодятел (подобрал цензурное слово).
Показати
Приховати
1 відповідь
Популярні новини