Сергій КОВАЛЬОВ: «Степаненко і Марлос зіграли не на своєму рівні»

Колишній гравець «Шахтаря» висловився про нічийний матч із загребським «Динамо»

4387
1
ФК Шахтар Донецьк. Сергій Ковальов
Колишній півзахисник «Шахтаря» Сергій Ковальов поділився думкою про матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому «Шахтар» зіграв внічию з «Динамо» Загреб (2: 2).

«У домашньому поєдинку з командою, яка аж ніяк не вища за класом, хотілося б більшого, але потрібно констатувати факт - рахунок закономірний.

У дебюті поєдинку «Шахтар» виглядав цікавіше, незважаючи навіть на забитий м'яч. А пропущений гол в першому таймі, як мені здається, психологічно надломив гірників. І початок другого тайму був за гостями. Андрій П'ятов, виручав не раз свою команду, допустив дитячу помилку, незрозумілу для того епізоду, порушивши правила у власному штрафному. У кінцівці матчу «Шахтар» великими силами пішов вперед, забив, але міг не один раз і пропустити, добре, що все обійшлося. Тепер свою силу потрібно довести через два тижні в Загребі.

Позначилася проблема українського футболу, в якому «Шахтар» грає першим номером, знаючи, що в будь-який момент вони зможуть виправити ситуацію на полі. У Лізі чемпіонів такі номери не проходять, потрібно і оборонятися. «Динамо» мало вигляд вивченої команди з індивідуально сильними футболістами у складі. Хорвати добре втікали в контратаки.

Збірникам не вистачило емоцій. У центрі оборони допускалися тактичні помилки. Тарас Степаненко, Марлос, як здалося, зіграли не на своєму рівні ... Мабуть, підходить період осінньої втоми, коли графік матчів дуже насичений.

Кращими, на мій погляд, були Тайсон й Ісмаїлі. Добре на заміну вийшов Додо, який приніс гірникам нічию», - сказав Ковальов.