Сергій КРИВЦОВ: «Шахтар незадоволений нічийним результатом»

Захисник «Шахтаря» розповів, що загребське «Динамо» нічим не здивувало

Сергій КРИВЦОВ: «Шахтар незадоволений нічийним результатом»
© УЄФА. Сергій Кривцов
Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов поділився своїми враженнями від матчу 3-го туру Ліги чемпіонів проти загребського «Динамо» (2:2):
 
«В принципі, ми незадоволені сьогоднішньою нічиєю. «Шахтар» грав на перемогу та хотів завоювати три очки. Але після забитого нашого гола в першому таймі ми просто зупинилися, десь розслабилися, почали використовувати індивідуальні дії.
 
Виходили з оборони за допомогою обводок і пропускали контратаки на свої ворота. «Динамо» нас не здивувало, ми розбирали їх матчі, знали, що це хороша команда, яка атакує великими силами».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 23.10.2019 12:51
    0
    Сергей!
    Шахтёр не удивил ничем загребское Динамо! Правильно тренер Динамо З сказал, что выступления Шахтёра в Чукре ни о чём не говорит. Хорваты разобрали донецкий клуб по косточкам и ещё горняки должны быть довольны, что удалось добыть очвко с середняком Европы!
    olex68
      olex68, 23.10.2019 07:18
    +4
    Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.
    а если добавить несколько моментов , когда спасала штанга , то ничьей дончанам надо радоваться .
    uragan
      uragan, 23.10.2019 06:59
    +3
    kino, 23.10.2019 06:30
    Високого класу....мляяя...пиши височенного чего уж там..
    Ну це він напевно на фоні Колоса мав на увазі.
    kino
      kino, 23.10.2019 06:30
    +2
    Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.
    Високого класу....мляяя...пиши височенного чего уж там..
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    0
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.
    olex68
      olex68, 23.10.2019 07:18
    +4
    Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.
    а если добавить несколько моментов , когда спасала штанга , то ничьей дончанам надо радоваться .
    uragan
      uragan, 23.10.2019 06:59
    +3
    kino, 23.10.2019 06:30
    Високого класу....мляяя...пиши височенного чего уж там..
    Ну це він напевно на фоні Колоса мав на увазі.
    kino
      kino, 23.10.2019 06:30
    +2
    Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.
    Високого класу....мляяя...пиши височенного чего уж там..
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 23.10.2019 12:51
    0
    Сергей!
    Шахтёр не удивил ничем загребское Динамо! Правильно тренер Динамо З сказал, что выступления Шахтёра в Чукре ни о чём не говорит. Хорваты разобрали донецкий клуб по косточкам и ещё горняки должны быть довольны, что удалось добыть очвко с середняком Европы!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 23.10.2019 05:31
    0
    А кого этто волнует что вы недовольны? Два гола пропустили примитивно. Так команда высокого класса не имеет права пропускать.